La Kor unijos "%c00089" gynėjas Nourredinas Naybetas (%p00873) pareiškė, jog po šio sezono greičiausiai paliks Galicijos ekipą ir išvyks žaisti į Katarą.

34-erių metų Marokietis sulaukė labai viliojančio pasiūlymo iš vieno Kataro klubo. Ispanijos žiniasklaidai žaidėjas teigė: "Atėjo laikas užleisti vietą jaunesniems žaidėjams".

"Mano kontraktas su "Deportivo" galios dar vienerius metus, tačiau aš labai abejoju, ar liksiu Ispanijoje ir kitamet, - tęsė Naybetas. - Aš norėčiau žaisti Katare. Dabar mano tikslas yra du metus pažaisti Katare ir po to baigti futbolininko karjerą".

Viena iš tokių šio žaidėjo kalbų priežasčių gali būti tai, kad b8tent jo gauta raudona kortelė visiškai sužlgudė "Deportivo" viltis patekti į Čempionų lygos finalą. Šis žaidėjas atsakomosiose pusfinalio rungtynėse gavo dvi geltonas korteles ir dėl to paliko pralaiminčią ekipą dešimtyje.

Katare savo karjeros pabaigoje darosi labai populiaru. Klubai, kurių savininkai yra turtingi naftos šeichai negaili pinigų kadaise ryškiai žibėjusioms žvaigždėms. Pernai metų rugpjūčio mėnesį "Al Arabi" siūlomais pinigais susigundė ir labai gerai žinomas argentinietis Gabrielis Batistuta - jis pasirašė dviejų metų, aštuonių milijonų JAV dolerių (apie 23 milijonų litų) vertės sutartį. Pagal ją, jis už pirmą sezoną gaus 5 milijonus JAV dolerių, o už antrą - tris milijonus. Tačiau jam reikia ne tik žaisti, bet ir dalinai dirbti trenerio darbą - mokyti "Al Arabi" žaidėjus futbolo subtilybių.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos