Neeilinis Dembele perėjimas: pinigai katalonams ir pasiūlyti Mbappe-Gavi mainai © AFP nuotr.

Ousmane'as Dembele šiomis dienomis turėtų iš „Barcelonos“ pereiti į PSG, tačiau šį transferą sieja daug įdomių detalių.

Visų pirma, PSG už 50 mln. eurų turėtų išpirkti 26-erių prancūzo kontraktą. Jeigu Paryžiaus klubas norėtų šį perėjimą atlikti po liepos 31 dienos, tuomet tektų pakloti jau 100 mln. eurų.

„Barcelonos“ klubui – tai blogiausiu laiku įvykęs perėjimas. Katalonijos klubas gaus vos 25 mln. eurų. Praeitą vasarą O. Dembele pratęsė kontraktą su išpirkos sąlyga, kuomet pusę sumos iš 50 mln. atiteks jam ir jo agentui.

Puolėjo agentas Moussa Sissoko šiuo atveju yra labai svarbi figūra. Jo įtaka vyksta šis transferas.

Negana to, „L'Equipe“ pranešė apie labai įdomų pasiūlymą. O. Dembele stovykla norėjo transfero dėl to, kadangi „Barcelona“ su PSG kūrė planus apsikeisti Mbappe bei Gavi su Dembele. Pastarieji keliautu į Paryžių, o Mbappe – į „Barcelona“.

Tokių grandiozinių mainų nenorėjęs O. Dembele nusprendė liepos pabaigoje pereiti į PSG bei užsidirbti papildomus milijonus su savo agentu. Jeigu transferas įvyktų už 100 mln. eurų, tuomet visi pinigai atitektų tik „Barcelonos“ klubui. 

Xavi Katalonijos ekipoje prancūzą norėtų pakeisti Bernardo Silva. Po perėjimo turėtų atsilaisvinti pinigų ir Joao Cancelo transferui, kurio Ispanijos čempionai trokšta.