Nė karto į vartų plotą nesmūgiavusi „Spezia“ netikėtai patiesė „Napoli“ ekipą © AFP nuotr.

Visų rungtynių metu dominavusi „Napoli“ ekipa, kurioziškomis aplinkybėmis, namuose, rezultatu 1:0 nusileido „Spezia“ vienuolikei.

Pirmame kėlinyje išvydome vienintelį rungtynių įvartį. Kamuolį į savus vartus pasiuntė „Napoli“ gynėjas Juanas Jesusas.

58 minutę Hirvingas Lozano pelnė išlyginamąjį įvartį, tačiau jis buvo atšauktas dėl taisyklių pažeidimo atakos metu.

Antrame kėlinyje „Napoli“ iš paskutiniųjų stengėsi lyginti rezultatą, tačiau šeimininkai didvyriškai gynėsi ir išsaugojo pergalę, o tą jie padarė visų rungtynių metu neužregistravę nei vieno smūgio į vartų plotą.

Šis pralaimėjimas skaudžiai kenkia „Napoli“ šansams pakovoti dėl pirmosios pirmenybių vietos. Dabar jie yra trečioje vietoje, o nuo pirmosios vietos skiria 7 taškai. Tuo tarpu, „Spezia“ ekipai tai gyvybiškai svarbi pergalė siekiant išlikti aukščiausioje Italijos lygoje. Šie trys taškai leidžia jiems nuo iškritimo zonos atitrūkti per 5 taškus.