Neįtikėtina drama Braitone: „Man Utd“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ įsirašė pirmuosius taškus naujame Anglijos „Premier“ lygos sezone. 3-ojo turo rungtynėse Ole Gunnaro Solskjaero treniruojama ekipa po dramatiškos kovos palaužė „Brighton“.

Penkių įvarčių trileryje „Man Utd“ pasiekė pergalę rezultatu 3:2, kai jau teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą buvo nutarta peržiūrėti paskutinės atakos epizodą, po kurio buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

40­-ąją minutę Bruno Fernandesas uždirbo 11 metrų baudinį „Brighton“ ekipai. Prie žymos stojęs Nealas Maupay buvo šaltakraujiškas – Davidą de Gea nuginklavo „panenka“ stiliumi.

Visgi jau 43-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai į savus vartus kamuolį nukreipė Lewis Dunkas.

Jau 55-ąją minutę „Man Utd“ į priekį išvedė įspūdingą reidą atlikęs ir kelis „Brighton“ žaidėjus ant žemės paguldęs Marcusas Rashfordas.

Tačiau 95-ąją minutę „Brighton“ ekipai po kelias minutes trukusios apgulties pavyko išlyginti rezultatą. Atrodė, kad Solomono Marcho įvartis bus paskutinis taškas šiame susitikime, tačiau įvyko itin retas reiškinys.

„Raudoniesiems velniams“ dar buvo likusios kelios sekundės, per kurias pavyko uždirbti kampinį. Jo metu „Brighton“ ekipai pavyko apsiginti, o teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą. Visgi po švilpuko prie arbitro subėgo „Man Utd“ žaidėjai, kurie reikalavo, kad epizodas būtų peržiūrėtas, nes po Harry Maguire‘o smūgio galva kamuolį ranka lietė N. Maupay.

Teisėjas galiausiai peržiūrėjo epizodą ir skyrė 11 m baudinį į „Brighton“ vartus. Laikas buvo duotas tik atlikti baudiniui, kurį sėkmingai realizavo ir pergalę komandai išplėšė B. Fernandesas.

„Man Utd“ ekipa įsirašė tris taškus į savo sąskaitą, tačiau „Brighton“ šiose rungtynėse lydėjo neįtikėtina nesėkmė – iš viso šeimininkai vartų konstrukciją sudrebino net 5 kartus, o net triskart į skersinį pataikė tas pats žaidėjas – Leandro Trossardas.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 2
  • LJ23 (IP: ac0326a56)

Esu United fanas, bet pripazinsiu - Ole turbut ozka paaukojo dievams pries maca. 5 Brightono stangos, Bruno galejo lengvai gaut raudona, vienu smugiu i vartu plota is zaidimo pasiekti 3 ivarciai, kuriu vienas jau po finalinio svilpuko. Bet pamaciusi Maupay'aus celebration'a karma parode savo veida 😀

• 38
  • kimars (IP: 9a27f06f3)

Senai bemaciau matcha ,kad kaip taip sektusi kaip siandien sekesi unitedui

• 24
  • Boobie

Kol Woodwardas bus, tol bus sunku MU. Tereik pasidomėt. O su Ole viskas gerai. Akivaizdus protestas ir spaudimas prieš valdžia, jog nesugeba nupirkt žaidėjų. O rungtynės klasiškos. MU kaip visada nuo 99 finalo - niekada nepasiduoda. O ranka buvo ir labai akivaizdi. Maguir'as šių rungtynių didvyris, išlygino ir uždirbo ranką.

• 13
  • [email protected]#$ (IP: f33bc71e0)
    xxx (IP: 70e6e55c9)

i gynyba butina paimt kazka gero , nes priesingai matys kito sezono CL kaip savo ausis

Turit brangiausia gyneja istorijoi turetu gynyba truputi susilipinti pvz i Liveri atejus VVD kiti centro gynejai kazkaip pasitempe atejus Maguire kazkaip niekas nepasikeite

• 11
  • Faktas (IP: 52d66077e)
    Kei (IP: f31a83dc8)

Ar atsiras nors vienas Man Unt fanas mates rungtynes ir pripazins kad Man Unt nenusipelne savo zaidimu 3 tasku?

Baik ten rožiniu akiniu fanatikai. Velniai vienu žodžiu.

• 6
  • Bob (IP: 35e1691e3)

Ole niekur neveda mancesterio ekipos jau kuris laikas kaip treneris jokio progreso.... Laukia sunkus laikai

• 0
  • Strielchius
    Boobie

Ta prasme ką vakar padarė Woodwardas? United pagal žaidimą buvo uždominuoti ir logiška baigtis būtų tik visiškas sutriuškinimas ir Woodwardas čia ne prie ko. Man Utd žaidėjų kokybė šviesmečiais lenkia Brightoną. Ir apgailėtina, kai Man Utd pirmaudami 2:1 nuo kokios 75 minutės pradeda išimdinėti visus puolėjus ir užsidarinėti gynyboje.

• 2
  • GedBuz

Brighton taip nepasisekti... Jie ne tik lygiųjų nusipelnė, bet visų 3 taškų.

• 4
  • Kazykas (IP: 671073b3d)

Mu faniuksciai deda minusus nes tiesa akis graužia. MU yra lavonai apgailėtina komanda su lavonų treneriu ir byrka uostyt dar kokiu 10 metu kol tokia politika bus komandos viduje. Sėkmės nevykėliai.

• 1
  • Ghy (IP: 6230b6ca8)

Kas daugiau jei ne teisejai patemps manure

• 5

• 24
  • Quantooo

Man U zaidzia tol, kol uzdirba baudini, nesvarbu, kad rungtyniu laikas pasibaiges 😀 kazkaip jau per daznai jiem taip "pasiseka".

• 0
  • AndreLTU (IP: 0bb7286d9)

Nestebėjau rungtynių, bet pagal statistiką United pasisekė. Na bent jau išstenėjo pirmuosius taškus, prieš sekančias varžybas turi atidirbti, nes laukia žymiai rimtesnis varžovas.