Neįtikėtina: du S. Bergwijno įvarčiai per 79 sekundes išplėšė „Tottenham“ pergalę Lesteryje © JumpStory nuotr.

„Tottenham“ iškovojo itin svarbią pergalę kovoje dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje ir tai padarė itin dramatišku stiliumi.

„Pentinai“ dėka Steveno Bergwijno dviejų įvarčių per paskutines rungtynių minutes laimėjo išvykoje 3:2 prieš „Leicester“ ekipą.

„Tottenham“ visas rungtynes kūrė daugiau progų, nei varžovai, tačiau šis aspektas ilgą laiką rezultate neatsispindėjo.

Pirmajame kėlinyje svečiai turėjo bent keturias geras progas pasižymėti, tačiau pirmieji į priekį įsiveržė rungtynių šeimininkai po Patsono Dakos įvarčio.

Neilgai trukus, rezultatą jau išlygino Harry Kane'as, kuris ant žemės paguldė „Leicester“ gynėją Caglarą Soyuncu ir nuginklavo Kasperą Schmeichelį. Pirmasis kėlinys pasibaigė 1:1.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ jau mažiau progų susikūrė, tačiau vis tiek teritorinę persvarą buvo jų pusėje. Visgi, teritorinė persvara vėl negelbėjo, kadangi 76-ąją minutę tikslus buvo „Leicester“ saugas Jamesas Maddisonas.

Rungtynių pabaigoje jau tikrai atrodė, kad „pentinai“ šiose rungtynėse nieko nepeš, tačiau paskutinę pridėto laiko minutę tikslus buvo Stevenas Bergwijnas po Matto Doherty įsiveržimo į baudos aikštelę. Po 79 sekundžių olandas dar kartą pasižymėjo, šįkart po H. Kane'o perdavimo, ir išplėšė „Tottenham“ ekipai svarbią pergalę.

Po šios pergalės Antonio Contes auklėtiniai pakilo į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami „Arsenal“ ekipą.