Neįtikėtina: du S. Bergwijno įvarčiai per 79 sekundes išplėšė „Tottenham“ pergalę Lesteryje © Action Images via Reuters nuotr.

„Tottenham“ iškovojo itin svarbią pergalę kovoje dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje ir tai padarė itin dramatišku stiliumi.

„Pentinai“ dėka Steveno Bergwijno dviejų įvarčių per paskutines rungtynių minutes laimėjo išvykoje 3:2 prieš „Leicester“ ekipą.

„Tottenham“ visas rungtynes kūrė daugiau progų, nei varžovai, tačiau šis aspektas ilgą laiką rezultate neatsispindėjo.

Pirmajame kėlinyje svečiai turėjo bent keturias geras progas pasižymėti, tačiau pirmieji į priekį įsiveržė rungtynių šeimininkai po Patsono Dakos įvarčio.

Neilgai trukus, rezultatą jau išlygino Harry Kane'as, kuris ant žemės paguldė „Leicester“ gynėją Caglarą Soyuncu ir nuginklavo Kasperą Schmeichelį. Pirmasis kėlinys pasibaigė 1:1.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ jau mažiau progų susikūrė, tačiau vis tiek teritorinę persvarą buvo jų pusėje. Visgi, teritorinė persvara vėl negelbėjo, kadangi 76-ąją minutę tikslus buvo „Leicester“ saugas Jamesas Maddisonas.

Rungtynių pabaigoje jau tikrai atrodė, kad „pentinai“ šiose rungtynėse nieko nepeš, tačiau paskutinę pridėto laiko minutę tikslus buvo Stevenas Bergwijnas po Matto Doherty įsiveržimo į baudos aikštelę. Po 79 sekundžių olandas dar kartą pasižymėjo, šįkart po H. Kane'o perdavimo, ir išplėšė „Tottenham“ ekipai svarbią pergalę.

Po šios pergalės Antonio Contes auklėtiniai pakilo į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami „Arsenal“ ekipą.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • .

Totes kofas ant galo buvo visas 100... neįtikinėtina

• +1
  • Kenedis

Ar kartais Tottenham neplanavo Bergwijno parduot?

• 0
  • Rulez

Bet kaip Soyuncu Bergwijnas pagaidino 😀 Pribėgo turkas kažką aiškint dėl vaidybos, nors kontaktas buvo ir nieks nieko neprašė, tuo tarpu pats vos paliestas į krūtine krito susiėmęs už veido 😀 Tuoj pat ir prasileido mergaitė 2 bankes iš po savęs, manau tas epizodas užmotyvavo Styvą.

• +15
  • Nnnnn

94:52 - Tottenham have beaten Leicester despite trailing after 94 minutes and 52 seconds, overtaking Manchester City 3-2 QPR in May 2012 (91:14) as the latest a team has been losing but gone on to win in a Premier League match. Incredible. Tottenham 3 minutėm Premier lygos rekordą pagerino kai atsilikdami sugeba laimėti, turbūt šimtą metų nebus pagerintas rekordas žinant, kad beveik visada +3 ar +4 prideda teisėjai pabaigose, o čia +5 pabaigoje lygina perima kamuolį ir vėl ikala 😀