Neįtikėtina: Japonija palaužė ispanus ir finišavo pirmoje grupės vietoje © REUTERS nuotr.

Ketvirtadienio vakarą įvyko dramatiškas pasaulio futbolo čempionato E grupės finišas.

Itin didelės svarbos rungtynėse Japonija rezultatu 2:1 palaužė ispanus ir finišavo pirmoje grupės vietoje.

Ispanai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 11 minutę išsiveržė į priekį. Po Cesaro Azpilicuetos perdavimo kamuolį smūgiu galva į vartus pasiuntė Alvaro Morata.

Tačiau, japonai nepalūžo ir antroje rungtynių pusėje perlaužė mačo eigą. 48 minutę pasižymėjo Ritsu Doanas, o vos už trijų minučių savo komandą į priekį išvedė Ao Tanaka.

Šis rezultatas lemia, kad Japonija finišuoja pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje su 6 taškais, Ispanija ir Vokietija surinko po 4, tačiau geresnis ispanų įvarčių santykis lemia, kad Luiso Enrique auklėtiniai užima antrą vietą ir keliauja į aštuntfinalį. Paskutinėje vietoje liko Kosta Rikos futbolininkai, savo sąskaitoje turintys 3 taškus.