Neįtikėtina: „Valencia“ per pridėtą laiką panaikino 2 įvarčių deficitą prieš „Atletico“ © REUTERS nuotr.

5 iš eilės varžybų nepralaimintis „Atletico“ išvykoje rezultatu 3-3 apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų prieš „Valencia“ komandą.

Svečiai smogė pirmieji. 35 minutę, taikliu smūgiu nuo dešiniojo virpsto, įvartį pelnė Luisas Suarezas.

„Valencia“ taip lengvai rankų nenuleido. Šeimininkai pasiekė išlyginąmąjį įvartį po to, kai kamuolį į savus pasiuntė „Atletico“ gynėjas Stefanas Savicius.

Tačiau lygus rezultatas laikėsi neilgai. 58 minutę įspūdingu šūviu iš toli kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Antoine‘as Griezmannas.

Po kelių minučių „Matrasiniai“ įmušė dar vieną įvartį. Po grūsties baudos aikštelėje pasižymėjo Šime‘as Vrsaljko.

Šeimininkai kovojo iki galo, o jų didvyriu tapo po keitimo 85 minutę pasirodęs Hugo Duro.

Ispanas po komandos draugo perdavimo iš krašto taikliu smūgiu į apatinį vartų kampą sušvelnino rezultatą 90+2 minutę.

Tiksinti paskutinėms rungtynių minutėms „Valencia“ iš standartinės padėties pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę ir tas pats Hugo Duro smūgiu galvą išlygino rezultatą šeštą pridėtą rungtynių minutę.

Po šių lygiųjų „Matrasinniai“ lentelėje rikiuojasi ketvirti, o „Valencia“ dešimti.