Nelengva "Borussia" pergalė Bundesligoje © Eurofootball.lt
Bundesligoje penktadienį sužaistos pirmosios devintojo turo rungtynės. Susitiko dvi lentelės apatinėje dalyje po aštuonių turų buvusios ekipos. Dortmundo „Borussia“ futbolininkai namuose priėmė svečius iš Bochumo - „Bochum“ klubui atstovaujančius žaidėjus.

Dortmundo „Borussia“ 2 – 1 „Bochum“
17` [1 – 0] Tinga
32` [1 – 1] Marcin Maciel
70` [2 – 1] Giovanni Federico

58` Christian Worns („Borussia“) pašalintas iš aikštės

Rungtynės vyko labai atkakliai, nervingai. Abiems komandoms labai reikėjo pergalės, kuri žymiai pagerintų jų padėtį turnyrinėje lentelėje ir padėtų atsigauti po vangaus sezono starto.

Rungtynes, kaip ur dera, atkakliau pradėjo šeimininkai. Vėliau žaidimas išsilygino. Nei viena nei kita ekipa aiškaus pranašumo neturėjo. Tačiau 17–ąją rungtynių minutę Tinga sugebėjo nuginkluoti „Bochum“ vartininką ir išvesti savo ekipą į priekį. Tačiau svečiai nesudėjo ginklų ir dar pirmajame kėlinyje sugebėjo rezultatą išlyginti. Tai padarė Marcinas Macielas 32 minutę.

58 min. iš aikštės buvo pašalintas „Borussia“ žaidėjas Christianas Wornsas. Vis dėl to „Bochum“ futbolininkai nepasinaudojo kiekybine persvara. Žaisdami vienuolika prieš dešimt jie 70 minutę sugebėjo praleisti įvartį, kuris buvo lemiamas veiksnys šiame mače. Per likusį rungtynių laiką „Borussia“ sugebėjo apsiginti ir šventė pergalę rezultatu 2–1.