Nenutrūkstanti pergalių serija: "Man Utd" iš FA taurės išmetė "Arsenal" ekipą

Penktadienį FA taurėje intriguojančiomis rungtynėmis startavo ketvirtasis etapas.

"Emirates" stadione dėl kelialapio į aštuntfinalį kovojo Londono "Arsenal" ir "Manchester United" komandos. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai pratęsė pergalių seriją ir rezultatu 1:3 eliminavo "kanonierių" ekipą.

31-ąją minutę pirmąjį įvartį į "Arsenal" vartus pasiekė buvęs šios ekipos lyderis Alexis Sanchezas. Čilietis, sulaukęs meistriško perdavimo iš Romelu Lukaku, užsikirto kamuolį prieš Petrą Čechą ir tiksliu smūgiu nuliūdino šeimininkų sirgalius.

"Arsenal" gynyboje kraują skonį pajutęs "Man Utd" ties vienu įvarčiu nesustojo – vos po dviejų minučių Jesse Lingardas padidino pranašumą, kai dar vieną rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė R. Lukaku.

Visgi pačioje pirmojo klėinio pabaigoje Pierre'ui-Emerickui Aubameyangui pavyko sušvelninti atsilikimą, kas išlaikė intrigą antrajame kėlinyje.

"Arsenal" šiose rungtynėse susidūrė su itin dideliais nemalonumais – Unai Emery buvo priverstas pakeisti net du centro gynėjus. Tiek Sokratis, tiek Laurentas Koscielny patyrė traumas.

"Kanonieriai" antroje mačo pusėje dominavo su kamuoliu, tačiau prie savo vartų Sergio Romero didelių problemų neturėjo.

Šeimininkų viltys išsigelbėti buvo sužlugdytos 82-ąją minutę, kai kamuolį perėmęs Paulis Pogba pasileido į greitą ataką, atliko galingą smūgį į P. Čechą, šis atmušė kamuolį prieš Anthony Martialį, o pastarasis paprastu smūgiu užbaigė visas "Arsenal" kančias rungtynėse.

Solskjaerui perėmus komandos vairą, "Man Utd" fiksuoja šimtaprocentinį pergalių skaičių – aštuonios iš aštuonių.

"Arsenal" 1 - 3 "Man Utd"
31' [0 - 1] A. Sanchez
33' [0 - 2] J. Lingard
43' [1 - 2] P. Aubameyang
82' [1 - 3] A. Martial

Startinės sudėtys:

"Arsenal": Čech, Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Kolašinac, Torreira, Xhaka, Ramsey, Iwobi, Aubameyang, Lacazette.

"Man Utd": Romero; Young, Smalling, Baily, Shaw; Matić, Herrera, Pogba; Lingard, Lukaku, Sánchez.