Nepaisant fantastiško A. Lopeso žaidimo „Lyon“ patyrė pralaimėjimą prieš „Lens“ © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „Ligue 1” mače „Lens“ namuose rezultatu 1:0 įveikė „Lyon“.

Visų rungtynių metu didesnę kontrolę savo rankose turėjo „Lens“ futbolininkai. Baigiantis pirmąjam kėliniui pastarieji turėjo keletą itin pavojingų progų, tačiau su abiejomis fantastiškai susitvarkė „Lyon“ ekipos vartininkas Anthony Lopesas.

Vartininkas iš Portugalijos ir antrajame kėlinyje demonstravo savo meistriškumą gelbėdamas savo komandą dar keletoje pavojingų situacijų. Tačiau, galiausiai pasatarajm teko nusivilti, nes „Lyon“ ekipos gynėjas sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Šį kartą Anthony Lopesas nesugebėjo išlaikyti savo vartų sausų ir 82 minutę Florianas Sotoca išplėšė savo komandai tris taškus.

Po šių rungtynių „Lens“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o tuo tarpu „Lyon“ užima septintą vietą.