Neramumai „Real“ nerimsta: pradėta reikalauti parduoti F. Valverde © ZUMAPRESS.com

Madrido „Real“ komandoje toliau nerimsta aistros.

Žinomas Ispanijos žurnalistas Ramonas Alvarezas de Monas praneša, kad karališkojo klubo prezidentas Florentino Perezas išgirdo jam nerimą sukėlusį pranešimą.

Susivieniję svarbūs „Real“ žaidėjai jam pasiuntė žinią – reikia parduoti saugą Federico Valverde.

Neseniai 27-erių urugvajietis įsivėlė į konfliktą su ekipos draugu Aurelienu Tchouameni ir po muštynėse patirtos traumos dviem savaitėms iškrito iš rikiuotės.

F. Valverde pardavimas būtų itin skaudus „Real“ klubui – žaidėjas yra vienas iš lyderių bei gina komandos spalvas nuo 2017 metų.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • Fanatico (IP: 7fe50b38c)

    Kurie čia tokie susnos? Prancūzai?

    • 43
  • Songohanas (IP: 6bc4e995f)

    Žopa Realui ateina panašu, nusimato labai sunkūs laikai. Ir taip nuo Barsos atsilieka visada La Ligoj, UCL irgi nebekvepia jau keli sezonai, dar Valverde parduokit be kurio apskritai šį sezoną nebūtumėt net UCL ketvirtfinalio matę ir galėsit su Betisu ir Sociedadu kapotis dėl Europos lygos.

    • 35
  • Lukutiss (IP: 42caaa222)
    Fanatico (IP: 7fe50b38c)

    Kurie čia tokie susnos? Prancūzai?

    manau kad tu teisus. Cia kvepia is tchuamanin, mbappe, mendy,camavingos puses

    • 30
  • pastabus (IP: 4eb7f5c00)

    Sia vasara pamatysime ar pas senelyza vis dar kiausiai kabo ir bus atsikratyta konfliktiniu zaideju, ar jau tyrele palikus.

    • 18
  • Sagala (IP: e13168bca)

    Man atrodo perez ne durnas parduos kitus ir paliks tik vezliuka.

    • 12
  • mariusrudysss (IP: df60b3c40)

    Valverdes pats iseiciau

    • 0
  • petr-ras (IP: 88479ea28)

    Liks konfliktiniai,galės organizuoti riaušės per treniruotės🤣

    • 1
  • to asilui denisui (IP: 42caaa222)

    argi sunku per google susivesti valverde sell ir ismes yahoo, sports iliustrated. Cia vien angliskai, o kur dar ispaniskai

    • 1
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    taip problemu jau ne tik zaidziant bet ir viduje .Labai geros zinios barsai ,bus ateity vienvaldis la lygos lyderis ,o ir kiti klubai jau gal gales pakovoti del antros vietos ,kol bardakas pas reala neissispres

    • 1
  • le diktatorius (IP: 837f2134e)
    Fanatico (IP: 7fe50b38c)

    Kurie čia tokie susnos? Prancūzai?

    Mbappe ir co

    • 0
  • Fanatico (IP: 7fe50b38c)

    Kurie čia tokie susnos? Prancūzai?

    • 43
  • Lukutiss (IP: 42caaa222)
    Fanatico (IP: 7fe50b38c)

    Kurie čia tokie susnos? Prancūzai?

    manau kad tu teisus. Cia kvepia is tchuamanin, mbappe, mendy,camavingos puses

    • 30
  • Songohanas (IP: 6bc4e995f)

    Žopa Realui ateina panašu, nusimato labai sunkūs laikai. Ir taip nuo Barsos atsilieka visada La Ligoj, UCL irgi nebekvepia jau keli sezonai, dar Valverde parduokit be kurio apskritai šį sezoną nebūtumėt net UCL ketvirtfinalio matę ir galėsit su Betisu ir Sociedadu kapotis dėl Europos lygos.

    • 35
  • Sagala (IP: e13168bca)

    Man atrodo perez ne durnas parduos kitus ir paliks tik vezliuka.

    • 12
  • pastabus (IP: 4eb7f5c00)

    Sia vasara pamatysime ar pas senelyza vis dar kiausiai kabo ir bus atsikratyta konfliktiniu zaideju, ar jau tyrele palikus.

    • 18