Nesusipratimas Ispanijoje: Sevilijos derbis buvo perkeltas į kitą dieną, nors „Sevilla“ su tuo nesutiko © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykęs Sevilijos derbis ilgai netrūko. Vienas žymiausių derbių Ispanijoje dėl incidento su sirgaliais buvo perkeltas į kitą dieną.

38-ąją minutę į „Sevilla“ saugą Joaną Jordaną buvo mesta metalinė štanga, kuri skriejo tiesiai į saugą. Po šio įvykio vakar dienos mačas buvo nutrauktas, nepaisant to, kad tuo metu tarp „Real Betis“ ir „Sevilla“ ekipų rezultatas buvo jau 1:1, o ką tik įvartį nuo kampinio gairelės buvo pelnęs Nabilas Fekiras.

Šiandien mačas buvo pratęstas tame pačiame „Real Betis“ stadione, tačiau „Sevilla“ viešai išreiškė nesutikimą šiandien žaisti, nepaisant to nusprendė laikytis taisyklių ir visgi žaisti. Viena iš priežasčių nežaisti buvo, jog J. Jordanas liko traumuotas po incidento su fanais ir negalėjo šiandien padėti komandai.

Galiausiai, šiandien nukeltą mačą jau be fanų laimėjo „Real Betis“ komanda. 72-ąją minutę M. Pellegrini auklėtiniams pergalingą įvartį įmušė Sergio Canalesas.

Vakar vienintelį „Sevilla“ įvartį pelnė Alejandro Gomezas.

Po šio triumfo 2:1 rezultatu „Real Betis“ pateko į Copa del Rey ketvirtfinalį.