Nesustabdomas L. Spalvis sušaudė "Hobro" vartus (VIDEO)

Danijos čempionate Luko Spalvio atstovaujama „Aalborg“ ekipa 6:0 nugalėjo „Hobro“ vienuolikę. Du įvarčius įmušęs lietuvis dar labiau įsitvirtino rezultatyviausių žaidėjų viršūnėje.

34-ąją minutę Kasperas Pedersenas į „Hobro“ vartus pasiuntė pirmąjį įvartį. Kai jau atrodė, kad pirmasis kėlinys taip ir baigsis, per pridėtą laiką (45+2 min.), po puikaus Nikolajaus Thomseno perdavimo, tikslų smūgį atliko L. Spalvis.

Antroje rungtynių pusėje „Hobro“ vienuolikė buvo prispausta prie vartų, o 58 minutę meistriškai kamuolį susistabdęs Thomas Enevoldsenas įmušė įvartį.

Lietuvis savo pasirodymo dar nebaigė. 72 minutę jis įmušė dar vieną įvartį. Po penkių minučių treneris leido L. Spalviui pailsėti ir jį pakeitė Rasmusu Jonssonu.

Kai jau atrodė, jog tai pabaiga – 88-ąją į „Hobro“ vartus skrieja tikslus Mathio Thrane'o smūgis, o galutinį tašką pačioje rungtynių pabaigoje (90+2 min.) padėjo Jakobo Blaabjergo įvartis.

L. Spalvio įvarčius galite pamatyti ČIA.