Nesustabdomas "Premier" lygos duetas atvedė "Leicester" į pergalę rungtynėse su "Chelsea" (VIDEO)

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės 16-ojo turo rungtynės.

"King Power" stadione susigrūmė lyderio pozicijoje žygiuojanti "Leicester City" prieš Londono "Chelsea" ekipą. Nesustabdomai žaidžiantis "liūtų" duetas atvedė komandą į pergalę rezultatu 2-1.

Pirmasis įvartis krito 34-ąją minutę, kai itin puikų aukštą perdavimą iš Riyiado Mahrezo sulaukęs rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Jamie Vardy išvedė šeimininkus į priekį.

"Chelsea" visiškai bedantis šiame susitikime nebuvo, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje buvo nubausti antrą kartą. Šį kartą pasižymėjo pats R. Mahrezas, meistrišku smūgiu nuginklavęs Thibautą Courtois.

Artėjant rungtynėms į pabaigą svečiai iš Londono sugebėjo sušvelninti atsilikimą, kai po keitimo į aikštę žengęs Loicas Remy nuginklavo varžovų vartininką, tačiau šis įvartis didesnės reikšmės rungtynių baigčiai neturėjo.

"Leicester" su 35 taškais lieka vienvaldžiu Anglijos pirmenybių lyderiu, o dabartinis šalies čempionas, savo sąskaitoje turintis 15 taškų, lieka 16-oje pozicijoje.

"Leicester" 2 - 1 "Chelsea"

34' [1 - 0] J. Vardy

48' [2 - 0] R. Mahrez

77' [2 - 1] L. Remy

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8161685" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>