Nesuvokiamas VAR sprendimas atėmė pergalę iš „Juventus“ © „Reuters“ nuotr.

Turino „Juventus“ sekmadienį prarado dar du taškus Italijos „Serie A“ pirmenybėse.

„Senoji senjora“ namuose rezultatu 2:2 sužaidė su „Salernitana“, tačiau viskas galėjo ir, panašu, turėjo baigtis Turino ekipos pergale.

95-ąją minutę Arkadiuszas Milikas pelnė, kaip tuo metu atrodė, pergalingą įvartį į „Salernitana“ ekipos vartus. Švęsdamas įvartį lenkas nusimovė savo marškinėlius ir už tai buvau nubaustas antra geltona kortele.

Kaip paaiškėjo po kelių akimirkų, A. Milikas raudoną kortelę užsidirbo švęsdamas įvartį, kuris nebuvo įskaitytas. Po VAR peržiūros buvo nuspręsta, kad nuošalėje buvęs Leonardo Bonucci aktyviai dalyvavo žaidime, todėl įvartis buvo neįskaitytas.

Rungtynių metu stebint pakartojimus būtų galima sutikti su VAR sprendimu, tačiau jo po mačo socialiniuose tinkluose ėmė plisti nuotraukos, kurios atskleidė didžiulį VAR aplaidumą.

Pasirodo, kad priimant sprendimą buvo žiūrima tik į žaidėjus, kurie buvo baudos aikštelėje, kai tuo tarpu vienas iš „Salernitana“ žaidėjų buvo pasilikęs netoli kampinio vėliavėlės ir buvo arčiau galinės linijos nei visi likę futbolininkai. Tai reiškia, kad L. Bonucci nuošalėje nebuvo.

Verta pastebėti, kad po šio sprendimo aikštėje kilo masinė konfrontacija, po kurios buvo parodytos dar trys raudonos kortelės.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos