Netikėta: „AC Milan“ išvykoje pažemino „Napoli“ © Reuters nuotr.

„Serie A“ pirmenybėse – sensacija.

Praeito sezono čempionai „AC Milan“ išvykoje net 4:0 sutriuškino dabartinius ryškius Italijos pirmenybių lyderius „Napoli“ ekipą.

17-ąją minutę po puikaus Brahimi Diazo epizodo pasižymėjo Rafaelis Leao. Netrukus ispanas pelnė ir savo įvartį, vėl pademonstravęs puikų techninį arsenalą.

Antrojo kėlinio pradžioje R. Leao pelnė trečiąjį svečių įvartį. Gražūs įvarčiai iš „AC Milan“ pusės tuom nesibaigė, Alexis Saelemaekersas 67-ąją minutę pergudravo visą „Napoli“ gynybą.

Luciano Spaletti auklėtinių persvara turnyrinėje lentelėje toliau išlieka itin saugi. Visgi neraminti turėtų tas faktas, kad tai buvo repeticija prieš Čempionų lygos ketvirtfinalį, kuriame susigrums būtent šios dvi Italijos komandos.