Netikėtai išgarsėjęas skulptorius E.Santosas pristatė naują darbą - G.Bale'o biustą

Savotiškai juokingą ir ne itin į originalą panašų biustą vienam garsiausiam pasaulio futbolininkui Cristiano Ronaldo gimtinėje Madeiroje sukūręs skulptorius Emanuelis Santosas vienu „šedevru“ neapsiribojo – jo kolekcijoje jau yra dar viena futbolininko „galva“, rašo lrytas.lt

Kardife, kur šį savaitgalį vyks UEFA Čempionų lygos finalas tarp ispanų Madrido „Real“ ir italų Turino „Juventus“, atsirado skulptūra didžiausiai Velso futbolo žvaigždei Garethui Bale'ui.

„Terminatorius 2“, „Krikštatėvis“, „Ateivis“, „American Psicho 2“ – tokiais epitetais ir pavadinimais jau apipiltas Velso sostinėje trečiadienį pastatytas ir atidengtas biustas „Real“ puolėjui G.Bale'ui.

Netikėta, tačiau portugalų skulptorius E.Santosas, po pasaulį prajuokinusios C.Ronaldo skulptūros, gavo užsakymą Čempionų lygos finalui sukurti G.Bale'o biustą. Ir menininkas puolė dirbti: kaip teigta, jis prie G.Bale'o skulptūros dirbo 264 valandas, įskaitant visą dieną, per kurią skulptorius internete ieškojo futbolininko nuotraukų.

lrytas.lt