Netikėtumai Ispanijoje: "Leganes" pranoko "Barcelona", o "Sevilla" sutriuškino "Real"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse trečiadienį sužaistos ketverios 6-ojo turo rungtynės.

Didžiulė staigmena buvo užfiksuota Madrido provincijoje, kur "Leganes" priėmė "Barcelona". Antrajame kėlinyje per dvi minutes šturmą surengusi "Leganes" vienuolikė sensacingai patiesė katalonus rezultatu 2:1.

"Barcelona" komandai rungtynės prasidėjo puikiai - jau 12-ąją minutę Philippe Coutinho galingu šūviu išvedė katalonus į priekį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Barca" daug problemų varžovų vartininkui nebekėlė, o antroje rungtynių pusėje savo potencialią parodė iki šio turo paskutinėje vietoje buvusi "Leganes".

52-ąją minutę Nabilas El Zharas galva išlygino rezultatą, kai puikų perdavimą iš krašto atliko Jonathanas Silva. "Barcelona" problemos ties tuo nesibaigė ir jau kone kitos atakos metu buvo įmuštas sensacingas antrasis įvartis.

Gerardas Pique vaikiškai numetė kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam varžovui, kuris vienu lietimu paguldė Ter Stegeną ant žolės. Įdomu tai, kad "Barcą" pražudė Madrido "Real" klubo išnuomotas saugas Oscaras Rodriguezas.

Per likusį laiką "Barca" bandė atsitiesti, tačiau "Leganes" istorinio šanso iš savo rankų nebuvo pasiruošusi paleisti ir iškovojo pirmąją pergalę ne prieš bet ką kitą, o šalies čempionę.

"Barcelona" sportinė forma Ernesto Valverde neturėtų tenkinti - pralaimėjimas buvo patirtas po savaitgalį sužaistų lygiųjų su "Girona".

Kitose rungtynėse "Villarreal" išvykoje rezultatu 3:0 nugalėjo Bilbao "Athletic". Nuostabų įvartį 65-ąją minutę įmušė Pablo Fornalsas, paleidęs smūgį iš maždaug 40 metrų.

"Barcelona" nesėkme nesugebėjo pasinaudoti Madrido "Real" ekipa. Juleno Lopetegui auklėtiniai taip pat patyrė pirmąją nesėkmę šiame Ispanijos futbolo sezone.

Ispanijos sostinės ekipą į nokdauną pasiuntė "Sevilla", kuri varžovams "atrašė" net tris įvarčius per 39 minutes. Pirmajame kėlinyje andalūzai visiškai dominavo aikštėje ir jau 21-ąją minutę turėjo dviejų įvarčių pranašumą - abu kartus pasižymėjo Andre Silva.

39-ąją minutę trečiąjį įvartį, užbaigusį Madrido "Real" kančias, įmušė Wissamas Ben Yedderis.

Antrajame kėlinyje Madrido "Real" turėjo savo progų ir galėjo grąžinti intrigą, sykį net kamuolys buvo atsidūręs vartų tinkle, tačiau VAR anuliavo Luka Modričiaus įvartį.

Tai buvo pirmos rungtynės, kuriose Madrido "Real" nesugebėjo įmušti įvarčio. Po netikėtų šalies lyderių nesėkmių Madrido "Atletico" grįžo į kovą dėl titulo - atsilikimas jau sumažėjo iki dviejų taškų.

"Leganes" 2 - 1 "Barcelona"
12' [0 - 1] P. Coutinho
52' [1 - 1] N. El Zhar
53' [2 - 1] Oscar

"Bilbao" 0 - 3 "Villarreal"
65' [0 - 1] P. Fornals
80' [0 - 2] F. Mori
89' [0 - 3] K. Ekambi

"Sevilla" 3 - 0 "Real Madrid"
17' [1 - 0] A. Silva
21' [2 - 0] A. Silva
39' [3 - 0] W. Ben Yedder

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/z73OC9eUHf" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

"Valencia" 1 - 1 "Celta"
25' [1 - 0] M. Batshuayi
82' [1 - 1] I. Aspas