„Nevėžis“ nutraukė pralaimėjimų seriją © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ 15-ajame ture šventė atėjo į turnyro autsaiderio Kėdainių „Nevėžio“ kiemą – nutraukė net 12 pralaimėjimų seriją.

Darius Gvildys perėmė vadovavimą komandai, kuri namuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) nugalėjo daugiau nei mėnesį nelaimintį Telšių „Džiugą“.

Dvikova šeimininkams prasidėjo puikiai: 7-ąją minutę Aretas Gėgžna prasiveržė arčiau vartų ir baudos aikštelėje surado Mindaugą Butkų, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.

Tai buvo pirmasis saugo įvartis Lietuvos čempionate per visą karjerą.

Nukraujavęs „Nevėžis“ sėkmingai darbavosi gynyboje, tačiau per paskutinį akistatos pusvalandį Kėdainių ekipai buvo sunku tvarkytis su varžovų atakomis. 76-ąją minutę svečiai atstatė pusiausvyrą – po Leo Ribeiro pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Jeremy Fernandesas.

„Džiugas“ po įmušto įvarčio buvo aktyvesnis ir turėjo du gerus šansus, tačiau 90-ąją minutę kėdainiečiai varžovus nokautavo sėkminga kontrataka.

Motiejus Burba surado įkertantį Juniorą Timite, saugas akistatoje su vartininku suklaidino Marių Paukštė bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. „Nevėžis“ atsilaikė bei iškovojo antrą pergalę per 14 susitikimų.

Kėdainių komanda savo sąskaitoje turi 6 taškus, „Džiugo“ kraityje – 11 taškų.