„Newcastle“ ir „Bournemouth“ pasidalino po tašką © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienio popietę „Premier“ lygoje nuo 17 valandos prasidėjo vos vienas mačas. „Newcastle United“ ir „Bournemouth“ išsiskyrė taikiai – 1:1.

Iniciatyva mačo metu buvo „šarkų“ pusėje. Eddie Howe auklėtiniai kamuolį valdė 73 proc. laiko.

Pirmajame kėlinyje „Newcastle“ du kartus „patikrino“ varžovų vartų instrukcija, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo. Kėlinio pabaigoje „Bournemouth“ vartininkas Neto du kartus per trumpą laiką nuostabiai atlaikė šeimininkų smūgius.

62-ąją minutę pirmi rungtynėse į priekį įsiveržė „Bournemouth“ futbolininkai – tikslus buvo Philipas Billingas.

67-ąją minutę rezultatą išlygino „Newcastle“ naujokas Alexanderis Isakas.

Tai buvo net penktosios „šarkų“ lygiosios per 7 mačus „Premier“ lygoje. Abi komandos turi po 8 taškus.