„Newcastle“ išvykoje lygiosiomis sužaidė su „Bournemouth“ © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienį vykusiame „Premier“ lygos mače „Newcastle“ išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Bournemouth“ vienuolike.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 30 minutę. Šeimininkus į priekį išvedė Marcosas Senesi.

„Šarkos“ sugebėjo išlyginti rezultatą tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms. 45+2 minutę laiku ir vietoje atsidūręs Miguelis Almironas pasiuntė kamuolį į vartus.

Šiuo metu „Newcastle“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, dviem taškais lenkdami laipteliu žemiau esantį „Tottenham“ klubą. Tuo tarpu, „vyšnioms“ tai buvo svarbus taškas kovojant dėl išlikimo, tačiau pastarieji vis dar rikiuojasi 19 vietoje, o juos nuo saugios ribos skiria vienas taškas.