"Newcastle" nugalėjo "Liverpool", "Chelsea" ir "Arsenal" šventė pergales (VIDEO)

Vėlinių dieną Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 10-asis turas, kuriame sužaistos septynerios rungtynės rungtynės.

"St James Park" stadione vietos žiūrovų palaikoma "Newcastle" ekipa susitiko su "Liverpool" futbolininkais. Iš duobės žingsnis po žingsnio išbrendanti "šarkų" vienuolikė nukovė Brendano Rodgerso auklėtinius.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, o "raudonieji" per pirmąsias 45 minutes nesukūrė nei vienos pavojingos progos. Alanas Pardew 27-ąją minutę turėjo atlikti keitimą, kai traumą patyrė Gabrielis Obertanas.

Antrajame kėlinyje "Newcastle" ir toliau neketino sumažinti tempo. Pergalingas įvartis buvo pelnytas 73-ąją minutę, kai po keitimo pasirodęs Ayoze Perezas nuginklavo Simoną Mignolet.

Po pralaimėjimo "Liverpool" užima septintąją vietą, tačiau varžovai gali pasinauodoti šia nesėkme. Tuo tarpu "Newcastle" į savo sąskaitą įsirašė 3 taškus ir pakilo į devintąją poziciją.

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" namų arenoje po akaklios kovos rezultatu 2-1 nugalėjo QPR, o Londono "Arsenal" antrajame kėlinyje sutriuškino "Burnley" futbolininkus.

Tuo tarpu "Southampton" ir toliau demonstruoja charakterį. Jie rezultatu 1-0 palaužė "Hull City" ir su 22 taškais tvirtai išlieka antroje vietoje

"Newcastle" 1 - 0 "Liverpool"

73' [1 - 0] A.Perez

"Arsenal" 3 - 0 "Burnley"

70' [1 - 0] A.Sanchez

72' [2 - 0] C.Chambers

90' [3 - 0] A.Sacnhez

"Chelsea" 2 - 1 QPR

32' [1 - 0] Oscar

62' [1 - 1] C.Austin

75' [2 - 1] E.Hazard (11m. baudinys)

"Everton" 0 - 0 "Swansea"

72' J.Shelvey ("Swansea") pašalintas iš aikštės

"Hull City" 0 - 1 "Southampton"

3' [0 - 1] V.Wanyama

"Leicester" 0 - 1 "West Brom"

47' [0 - 1] E.Cambiasso (į savus vartus)

"Stoke City" 2 - 2 "West Ham"

33' [1 - 0] V.Moses

56' [2 - 0] M.Diouf

60' [2 - 1] E.Valencia

73' [2 - 2] S.Downing