"Newcastle" su "Everton" pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos aukščiausiame "Premier" lygos divizione įvyko priešpaskutinės 6-ojo turo varžybos. Namuose 50 tūkstančių sirgalių akivaizdoje nesugebėjo palaužti "Everton" klubo pasipriešinimo ir abi ekipos turėjo tenkintis vienu tašku - mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

"%c00046" 1 – 1 "%c00051"
14‘ [1 – 0] Shola Ameobi
40‘ [1 – 1] Tim Cahill

75‘ Titus Bramble ("Newcastle"), 77‘ Tony Hibbert ("Eveton") pašalinti iš aikštės

Sekmadienį Niukastlo mieste įvyko vienerios 6-ojo turo varžybos. Ginklus surėmė "Newcastle" ir "Everton" klubai. Rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, ir jau 3-iąją minutę virš vartų skersinio "prašovė" Charlesas N‘Zogbia.

Dar po kelių akimirkų tas pats C.N‘Zogbia pramušė greta vartų skersinio. 14-ąją minutę krito pirmasis įvartis - Emre baudos smūgiu puikiai perdavė kamuolį Shola Ameobi, o pastarasis likęs visiškai laisvas iš 7 metrų "sušaudė" "Everton" vartų sargą Timą Howardą. Tiesa, puolėjas po kelių minučių privalėjo palikti aikštę dėl atsinaujinusios traumos.

Po praleisto įvarčio rezultatą išlyginti galėjo "irisų" gynėjas Joleonas Lescottas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pralėkė greta virpsto. Po kelių minučių "šarkų" komandos kapitonas Scottas Parkeris privertė pasidarbuoti T.Howardą, kuris šis pirštų galiukais atrėmė varžovo galingą smūgį iš toli.

40-tą minutę buvo įmuštas išlyginamasis įvartis. Phillas Neville`as gavęs kamuolį aikštės viduryje jį perdavė į dešinįjį kraštą, kur buvo Mikaelis Arteta, o šis atliko idealų perdavimą Timui Cahillui, kuriam beliko tik pasiųsti galva kamuolį į Steve'o Harperio ginamų vartų tinklą. Tai buvo jau trečiasis Australijos rinktinės saugo įvartis šio sezono Anglijos pirmenybėse.

Antrajame kėlinyje puikų šansą įmušti turėjo "Newcastle" jaunis Jamesas Milneris, tačiau su jo baudos smūgiu šiaip ne taip susidorojo T.Howardas. 70-ąją minutę aplenkęs "Eveton" gynėją progą iššvaistė Obafemi Martinsas, kuris šiame mače visai neblizgėjo, darė daug klaidų, todėl likus 10 minučių iki rungtynių pabaigos jį pakeitė iš "Man Utd" vienuolikės pasiskolintas puolėjas Giuseppe Rossi.

Rungtynių pabaigoje sekė keli grėsmingi jaunojo italo smūgiai, tačiau vienas iš jų pralėkė visai šalia virpsto, su kitu susitvarkė "Everton" vartininkas T.Howardas. Abi komandos mačą baigė dešimtyje, nes iš aikštės vienas po kito buvo pašalinti Titusas Bramble`as ir Tony Hibbertas.

Rungtynės taip ir pasibaigė rezultatu 1-1, o tai reiškė, kad "Everton" antrą kartą iš eilės praranda du taškus, tuo tarpu "Newcastle" šios lygiosios pakėlė vienu laipteliu aukštyn.