Neymaras išvytas iš aikštės už vaidybą, tačiau K. Mbappe išplėšė pergalę PSG © AFP nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose „Ligue 1“ rungtynėse PSG namuose per plauką rezultatu 2:1 įveikė čempionato autsaideriaus „Strasbourg“ ekipą.

PSG į priekį šiame mače sugebėjo išsiveržti 14 minutę. Po Neymaro perdavimo iš standartinės padėties, kamuolį į vartus smūgiu galva pasiuntė Marquinhosas.

Tačiau, antroje mačo pusėje „Strasbourg“ sugebėjo sugrįžti į rungtynes. 52 minutę Marquinhos pasižymėjo dar kartą, tik šį kartą kamuolį nukreipdamas į savuosius vartus.

Negana to, vienas iš PSG lyderių Neymaras sugebėjo 2 minučių tarpe susirinkti dvi geltonas korteles. Pirmoji, 61 minutę buvo parodyta už smūgį delnu varžovui į veidą, o antroji kortelė, 63 minutę prieš žaidėją buvo iškelta dėl vaidybos priešininkų baudos aikštelėje.

Mažumoje likę šeimininkai likusioje susitikimo eigoje vis dar turėjo iniciatyvą ir paskutinėmis akimirkomis sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį. 90+5 minutę Kylianas Mbappe realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė savo ekipai tris taškus.

Po šio mačo Paryžiaus ekipa vis dar komfortabiliai stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, 8 taškais lenkdami laipteliu žemiau esančius „Lens“ futbolininkus. Tuo tarpu, „Strasbourg“ rikiuojasi devyniolikti.

„AC Ajaccio“ 1:0 „Angers“

„Troyes“ 0:0 „Nantes“

„Auxerre“ 2:3 „Monaco“

„Clermont“ 0:2 „Lille“