Neymaras prakalbo apie perdėtas reakcijas po pražangos: manote, kad noriu kentėti pražangas?

Neymaras pasaulio čempionate sublizgėjo itin ryškiomis spalvomis. Vis dėlto Brazilijos žvaigždė buvo labiau apkalbamas ne dėl savo gero žaidimo, o dėl vaidybos ar perdėtų emocijų po pražangų.

Pasaulyje prasidėjo net žaidimas, kuriame reikia vaidinti skausmą, kaip tai daro Neymaras ar tiesiog nusiristi iki tam tikros vietos susiėmus už kojos, kaip tai daro brangiausias pasaulyje futbolininkas.

Vis dėlto Neymaras to nesureikšmina ir pats iš to moka pasijuokti, tačiau labdaros renginyje kalbėjęs futbolininkas atskleidė, kodėl taip daro.

„Mačiau visus pokštus, bet aš juos priimu su humoru. Net vakar savo „Instagram“ paskyroje pasidalinau vaizdo įrašu, kaip su vaikais apie tai juokaujame.

Mano futbolas yra varytis kamuolį, žaisti prieš oponentą. Negaliu prieš jį stovėti ir sakyti jam: „Mano brangusis, atsiprašau, bet noriu įmušti įvartį prieš tave“. Negaliu to daryti, aš turiu jį apibėgti, turiu kažką sugalvoti, o jis man to padaryti neleis ir bandys visada prasižengti.

Dažniausiai aš esu greitesnis ir lengvesnis negu kiti žaidėjai ir jie prieš mane prasižengia, o tam ir yra teisėjai. Manote, kad aš noriu kentėti visas pražangas? Ne, tai yra skausminga, man skauda. Po rungtynių aš lieku keturias ar penkias valandas vien šaldydamas savo kojas ledu.

Tai yra sudėtinga ir jei to nesate patyrę, niekada to ir nesuprasite“, - kalbėjo Neymaras.

Pasaulio čempionato metu Neymarą stojo ginti ir jo komandos draugas Paryžiuje Dani Alvesas.

„Viskas, ką Neymaras daro, pavirsta į žinias. Jeigu jis tampa emocionalus - visi kritikuoja. Jeigu jis nusidažo plaukus – visi kritikuoja.

Noriu matyti tuos žmones Neymaro vietoje. Kritika yra silpno ginklas. Aš tikiu, kad futbolininkai visada bando būti geriausiais savo grupei ar savo komandos draugams. Yra daugybė žmonių, kurie yra pasiryžę mus teisti, bet mes apie tai negalvojame.

Jeigu žinote Neymarą, tai žinote, kokios klasės jis yra ir koks ypatingas jis yra.  Mes turime rūpintis tokiais žaidėjais, nes jie nušviečia futbolą. Žaidėjai kaip jis, padaro futbolą nuostabiu.

Kritikuoti Neymarą ir žaidėjus jo lygio yra lengva, bet kas yra sunku, tai daryti tai, ką daro jie“, - rėžė D. Alvesas.