Neymaro "pokeris" lėmė triuškinančią brazilų pergalę prieš Japoniją (VIDEO)

Antradienį Azijos žemyne sužaistos keturios kontrolinės futbolo rungtynės, kuriose tris pergales šventė Amerikos žemynų rinktinės.

Singapūre vykusiame susitikime Brazilijos rinktinė net 4:0 (1:0) sutriuškino Japonijos nacionalinę komandą. Rungtynes stebėjo daugiau nei 55 tūkst. žiūrovų.

Visus keturis įvarčius Brazilijai įmušė ekipos lyderis iš „Barcelona“ klubo Neymaras, pasižymėjęs 18, 48, 77 ir 81 minutėmis.

Neymaro sąskaitoje po šių rungtynių per 58 mačus rinktinėje jau yra net 40 įvarčių.

Po pertraukos į rinktinę sugrįžusiam Brazilijos treneriui Dunga'i tai jau ketvirtoji iš eilės pergalę su nacionaline komanda. Be to, per mačus su Ekvadoru, Kolumbija, Japonija ir Argentina brazilai nepraleido nė vieno įvarčio.

Tuo tarpu argentinos futbolininkai Honkonge vietos futbolininkus sutriuškino net 7:0 (3:0). Po du įvarčius nugalėtojams įmušė, Lionelis Messi (66,84 min.) Gonzalo Higuainas (42,54 min.) ir Nicolas Gaitanas (44, 72 min.), vieną – Evaras Benega (19 min.).

Kitose rungtynėse Pietų Korėjoje besisvečiuojanti Kosta Rikos rinktinė šeimininkus įveikė 3:1, o Kinijos futbolininkai 2:1 palaužė Paragvajų.