Neymaro sąskaitoje - dublis ir trys rezultatyvūs perdavimai (+ kiti rezultatai, VIDEO)

Sužaisti trys paskutinieji šio savaitgalio Prancūzijos čempionato mačai. Pirmajame "Lille" futbolininkai namuose priėmė "Caen" klubą.

Visgi, namų sienos Marcelo Bielsos vadovaujamai ekipai nepadėjo, nes ji pirmąjį įvartį praleido jau penktąją minutę, kai po Herve'o Bazile pakelto kampinio įmušė Damienas Da Silva.

Aikštės šeimininkai vėliau perėmė iniciatyvą, bet jų atakos buvo bevaisės, o varžovai sugebėjo nuo jų apsiginti.

Antrajame kėlinyje dvikova klostėsi apylygiai. Visgi, sėkmė vėl šypsojosi "Caen", kurio persvarą po Sylvio Rodelino perdavimo iš krašto padidino Ivanas Santini. Vėliau paaiškėjo, jog dviejų įvarčių pirmajai pergalei pakako.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="fr" dir="ltr">J3 - Les statistiques du match entre <a href="https://twitter.com/losclive">@losclive</a> et <a href="https://twitter.com/SMCaen">@SMCaen</a>   <a href="https://twitter.com/hashtag/LOSCSMC?src=hash">#LOSCSMC</a> <a href="https://twitter.com/Ligue1Conforama">@Ligue1Conforama</a> <a href="https://t.co/Y0bfO3eWgB">pic.twitter.com/Y0bfO3eWgB</a></p>&mdash; Conforama (@Conforama) <a href="https://twitter.com/Conforama/status/899282711906484224">August 20, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Kiek vėliau į aikštę "Stade Velodrome" žengė "Marseille" bei "Angers" vienuolikės. Čia rungtynių šeimininkai dominavo jau nuo pat pradžių.

Pirmąjį įvartį uostamiesčio komandai įmušė Morgano Sansono perdavimu pasinaudojęs Clintonas Njie ir atrodė, kad jų laukia nesunki pergalė. Vis dėlto, svečiai sugebėjo atsitiesti.

"Angers" kuriam laikui išlygino žaidimo eigą, o baigiantis antrajam kėliniui aikštę dėl traumos palikti teko įvarčio autoriui. Tai buvo rimtas smūgis.

Njie pakeitęs Valere Germainas rimtų progų nesukūrė ir tuo pasinaudojęs Karlas Ekambi tolimu smūgiu 71-ąją minutę išlygino rezultatą. Šis vėliau nepasikeitė nepaisant "Marseille" pastangų, kurio gretose raudoną kortelę už grubią pražangą dar užsidirbo Lucasas Ocamposas.

Taigi, Rudi Garcios auklėtiniai prarado pirmuosius taškus, kuomet jų varžovai pasiekė jau antras lygiąsias.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="fr" dir="ltr">J3 - Les statistiques du match entre l&#39;<a href="https://twitter.com/OM_Officiel">@OM_Officiel</a> et <a href="https://twitter.com/AngersSCO">@AngersSCO</a>   <a href="https://twitter.com/hashtag/OMSCO?src=hash">#OMSCO</a> <a href="https://twitter.com/Ligue1Conforama">@Ligue1Conforama</a> <a href="https://t.co/Hx3f6jnk29">pic.twitter.com/Hx3f6jnk29</a></p>&mdash; Conforama (@Conforama) <a href="https://twitter.com/Conforama/status/899314335352279040">August 20, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Vakariniame susitikime "Paris Saint-Germain" žvaigždynas su Neymaru priešakyje priėmė "Toulouse" futbolininkus.

Tiesa, iš pradžių viskas toli gražu nesiklostė kaip planuota. Iš Anglijos sugrįžęs Maxas Gradelis sugebėjo svečius išvesti į priekį jau 18-ąją minutę.

Vis dėlto, už Neymarą tam ir buvo sumokėti rekordiniai pinigai, kad jis atsidurtų ten, kur jo reikia labiausiai. Būtent brazilas įpusėjus pirmajam kėliniui suskubo prie vartininko atmušto kamuolio, kurį smūgiavo Adrienas Rabiot, bei išlygino rezultatą.

Neilgai trukus įvarčiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo pats Rabiot ir PSG jau galėjo atsikvėpti.

Nepaisant to, padidinti savo pranašumo paryžiečiai ilgą laiką nesugebėjo, o 69-ąją minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę dar buvo pašalintas Marco Verratti. Kita vertus, tuo "Toulouse" komanda džiaugėsi neilgai, nes po kelių akimirkų Andy Delortas prieš Neymarą prasižengė baudos aikštelėje ir Edinsonas Cavani realizavo 11 metrų baudinį.

78-ąją minutę rezultatas tapo 3-2 po Christopherio Jullieno tikslaus smūgio galva, tačiau PSG nesustabdė net tai, jog jie turėjo vienu žaidėju mažiau.

Neilgai trukus Unai'aus Emery auklėtiniai vėl džiaugėsi dviejų įvarčių pranašumu po Javiero Pastore tolimo smūgio, o dar po kelių minučių nuostabų įvartį po Neymaro perdavimo nuo kampinio gairelės pelnė Layvinas Kurzawa. Galiausiai, antrąjį savo įvartį pridėjo ir pats Neymaras.

Taigi, PSG į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus bei toliau lieka pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Neymar for PSG in Ligue 1:<br><br>180 minutes<br>24 take-ons completed<br>14 chances created<br>12 shots<br>3 assists<br>3 goals<br><br>Already dominating.  <a href="https://t.co/5KFScRKtia">pic.twitter.com/5KFScRKtia</a></p>&mdash; Squawka Football (@Squawka) <a href="https://twitter.com/Squawka/status/899378507922518016">August 20, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

"Lille" 0 - 2 "Caen"
[0-1] 5' Damien Da Silva
[0-2] 69' Ivan Santini

"Marseille" 1 - 1 "Angers"
[1-0] 17' Clinton Njie
[1-1] 71' Karl Toko Ekambi
90' Lucas Ocampos ("Marseille") pašalintas iš aikštės

"Paris Saint-Germain" 6 - 2 "Toulouse"
[0-1] 18' Max-Alain Gradel
[1-1] 31' Neymar
[2-1] 35' Adrien Rabiot
69' Marco Verratti ("Paris Saint-Germain") pašalintas iš aikštės
[3-1] 75' Edinson Cavani (iš 11 metrų baudinio)
[3-2] 78' Christopher Jullien
[4-2] 82' Javier Pastore
[5-2] 84' Layvin Kurzawa
[6-2] 90' Neymar