"Nice" net atsitiesęs prarado taškus, "Marseille" sutriuškino "Angers" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmieji du 29-ojo Prancūzijos čempionato turo mačai. Ankstesniajame kova vyko tarp "Nice" bei "Caen" klubų.

Lucieno Favre'o auklėtiniai rungtyniavo namuose bei vylėsi nors laikinai pavyti turnyrinėje lentelėje pirmaujantį "Monaco". Visgi, rungtynės prasidėjo toli gražu ne taip, kaip buvo planuota.

Nepaisant to, jog aikštės šeimininkai žymiai ilgiau kontroliavo kamuolį, pirmojo kėlinio pabaigoje svečius smūgiu galva į priekį išvedė Ivanas Santini. Jei to dar negana, iškart po pertraukos Yannas Karamoh pasiuntė Nicos komandą į dar didesnį nokdauną.

"Nice" po šio epizodo dar labiau sustiprino puolimą ir tai galiausiai davė vaisių įpusėjus antrajam kėliniui, kai įvarčius pelnė Mario Balotelli bei Anastasios Donis. Visgi, pergalės išplėšti rungtynių favoritams nepavyko.

Tai reiškia, kad puikų šansą pakilti į antrąją vietą turės "Paris Saint-Germain", o minėtasis "Monaco" galės labiau atitrūkti bent jau nuo vieno persekiotojo.

Šiek tiek vėliau vakare "Marseille" komanda namie priėmė "Angers" futbolininkus, kuriuos kamuolį iš savųjų vartų tinklo privertė traukti jau devintąją minutę. Tąkart šeimininkus po Dimitri Payet perdavimo į priekį išvedė tolimą smūgį atlikęs Florianas Thauvinas.

Pirmajam kėliniui nė neįpusėjus Payet tiksliai asistavo dar kartą, o persvarą padvigubinti pavyko Remy Cabella. 

Uostamiesčio ekipai įgijus saugų pranašumą atakos kiek aprimo, bet 77-ąją minutę jų pergalę galiausiai įtvirtino dublį į savo sąskaitą įsirašęs Thauvinas. Visų trijų tikslių smūgių dėka "Marseille" bent kol kas pakilo į penktąją vietą.

Rezultatai:

"Nice" 2 - 2 "Caen"
[0-1] 36' Ivan Santini
[0-2] 50' Yann Karamoh
[1-2] 71' Mario Balotelli
[2-2] 77' Anastasios Donis

"Marseille" 3 - 0 "Angers"
[1-0] 9' Florian Thauvin
[2-0] 20' Remy Cabella
[3-0] 77' Florian Thauvin

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė