"Nice" sužaidė lygiosiomis, "Monaco" su R. Falcao priešakyje sutriuškino "Lille" (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti pirmieji du septintojo "Ligue 1" turo susitikimai.

Ankstesniajame šalies bronzos medalininkas "Nice" namie priėmė "Angers" klubą, kuris aikštės šeimininkus nemaloniai nustebino jau 13-ąją minutę. Tuomet po Angelo Fulgini pakelto baudos smūgio galva įmušė Mateo Pavlovičius.

Lucieno Favre'o kariauna toliau rengė daugiau išpuolių, bet antrasis įvartis vėlgi krito į jų vartus. Tai jau įpusėjus pirmajam kėliniui nutiko po Yoanno Andreu perdavimo Karlui Toko Ekambi.

Tiesa, "Nice" žvaigždė Mario Balotelli sugebėjo atsilikimą sušvelninti dar iki pertraukos įmušdamas 11 metrų baudinį.

Galiausiai, panašiai besiklosčiusiame antrajame kėlinyje rezultatas tapo lygus į savus vartus įsimušus Ismaeliui Traore bei dvikova baigėsi rezultatu 2-2.

Kitame mače "Lille" namie bandė susidoroti su čempiono titulą ginančio "Monaco" iššūkiu. Visgi, šis jiems pasirodė per daug rimtas.

Svečius į priekį pirmojo kėlinio viduryje išvedė savo debiutinį įvartį pelnęs Stevanas Jovetičius, o neilgai trukus jam iš paskos pasekė Rachidas Ghezzalas ir rezultatas jau tapo 2-0.

Čia, priešingai, nei ankstesnėje dvikovoje, reikalai po pertraukos aikštės šeimininkams tapo tik dar liūdnesni, nes trečiąjį tikslų "monegaskų" smūgį pridėjo Radamelis Falcao. Galiausiai, tas pats kolumbietis jų triuškinimą užbaigė nuo 11 metrų žymos.

Šis "Monaco" snaiperis demonstruoja išties neįtikėtiną formą - per septynis "Ligue 1" mačus jis jau yra įmušęs net 11 įvarčių.

"Nice" 2 - 2 "Angers"
[0-1] 13' Mateo Pavlovič
[0-2] 34' Karl Toko Ekambi
[1-2] 39' Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)
[2-2] 76' Ismael Traore (į savus vartus)

"Lille" 0 - 4 "Monaco"
[0-1] 24' Stevan Jovetič
[0-2] 30' Rachid Ghezzal