"Nice" užleido lyderio poziciją "Monaco", "Lyon" ir "Marseille" akistatoje - lygiosios (VIDEO)

Sekmadienį Prancūzijoje sužaisti dar trys nacionalinių pirmenybių mačai ir baigėsi penktasis jų turas.

Anksčiausiai prasidėjusioje akistatoje tarp "Montpellier" bei "Nice" užfiksuotos lygiosios rezultatu 1-1. Mario Balotelli šįkart nerungtyniavo ir uostamiesčio ekipai lygiąsias tik 85-ąją minutę išpėlšė Younesas Bellhanda. Varžovus prieš tai į priekį buvo išvedęs Ryadas Boudebouzas. Šis rezultatas reiškia, jog "Monaco" išlieka vienvaldžiu "Ligue 1" lyderiu.

Pergalę minimaliu rezultatu prieš "Bastia" šventė "Saint-Etienne" ekipa, kuriai šiandien teko mušti net du 11 metrų baudinius. Visgi, pačioje mačo pradžioje Robertas Beričius pirmojo nerealizavo, taigi, jam jau baigiantis ši pareiga buvo patikėta Romainui Hamouma. Jis smūgiavo sėkmingai ir antrąją pergalę iškovojusi komanda pakilo į aštuntąją poziciją.

Galiausiai, Marselyje vykusiame mače tarp vietos klubo bei "Lyon" užfiksuotos nulinės lygiosios. Čia daug smūgių į vartų plotą atlikta nebuvo, bet rungtynės tikrai nebuvo ir nuobodžios. Verta paminėti, kad prastą formą demonstruojantys praėjusio sezono sidabro medalininkai šiuo metu žygiuoja vos devinti.

Rezultatai:

"Montpellier" 1 - 1 "Nice"

"Saint-Etienne" 1 - 0 "Bastia"

"Marseille" 0 - 0 "Lyon"

 

 

 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos