Madrido "%c00017" puolėjas graikas %p01132 nusipirko skolose paskendusį Atėnų "%c00135" klubą. Nors kurį laiką atrodė, kad žaidėjui klubo nupirkti nepavyks, tačiau galiausiai buvo sutarta dėl 58% klubo akcijų pirkimo.

Kaip pats žaidėjas teigė, tai reiškia, kad jo, kaip futbolininko karjera, baigsis po šios vasaros. Tačiau žaidėjas neatmetė galimybės kitamet tapti klubo, kuriam jis priklauso, žaidėju, kadangi jo kontraktas su "Atletico" baigiasi birželio pabaigoje.

Po to, kai jam pavyko nusipirkti klubą, kuriam jis, prieš praėjusią vasarą išvykdamas žaisti į "Atletico", atstovavo septynis sezonus, žaidėjas kalbėjo: "Mano pasirodymas Europos čempionate bus paskutinis ir aš noriu pasirodyti kaip įmanoma geriau".

Nikolaidis, kuris visada viešai demonstruodavo savo meilę "AEK", yra labai gerbiamas tarp klubo sirgalių už tokį atsidavimą, tačiau teigiama, kad penkis "AEK" žaidėjai - Mihalis Kapsis, Theo Zagorakis, Vassilios Lakis, Konstantinos Katsouranis ir Vassilios Tsiartas - yra nepatenkinti tuo, kad "Atletico" puolėjui nupirkus klubą, jiems teks susimažinti algas.

Neoficialiais duomenimis, "AEK" skolos siekia 165 milijonus eurų (beveik 570 milijonų litų) ir, jei klubui nepavyks jų sumažinti netolimoje ateityje, jie gali būti pašalinti iš aukščiausiosios Graikijos lygos.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos