Ketvirtasis UEFA Čempionų lygos turas gali būti lemtingas "Lyon" ekipai.

Jei prancūzai išvykoje nusileis "Juventus" komandai, o kitame H grupės mače "Sevilla" namuose privers pasiduoti Zagrebo "Dinamo", "Ligue 1" klubo žygis turnyre baigsis.

Futbolo komentatorius Nerijus Kesminas neabejoja: rungtynių favoritė - Turino ekipa, o prancūzams reikės sužaisti geriausio sezono mačą, kad pateiktų staigmeną.

"Juventus" yra stipresnė komanda, kuriai užtenka lygiųjų, kad patektų į kitą etapą, nors abejoju, ar tai yra siekiamybė.

Be to, italai norėtų užimti pirmąją vietą grupėje.

"Lyon" forma banguota ir tai irgi signalizuoja, kad būsimajame mače favoritu turėtume laikyti "Juventus", - sakė N.Kesminas.

"Kokių argumentų gali turėtų svečiai, sunku pasakyti. Aišku, tai yra futbolas ir kiekvieną kartą - vis nauja istorija. Rungtynės gali pakrypti tiek į vieną, tiek į kitą pusę, bet manau, kad "Serie A" komanda šansų turi daugiau."

Pastaruoju metu "Juventus" pakiliai žaidžia tiek vietiniame čempionate, tiek Europos turnyre -  ar būtų galima italus priskirti prie komandų, kurios pretendenduoja laimėti Čempionų lygą?

"Kalbant atvirai - ne. Tačiau Turino klubas gali nustebinti - tą įrodė ne taip seniai, kai 2015 metais žaidė finale. Tuo metu dauguma irgi nebūtų taip prognozavę ne tik po grupių turnyro, bet ir po aštuntfinalio ar ketvirtfinalio", - kalbėjo N.Kesminas.

Anot futbolo žinovo, galima sutikti su mintimi, kad "Ligue 1" pirmenybės - ne itin pajėgios ir tai parodo ekipų pasirodymai Europoje.

"Prancūzijos lyga nėra pati stipriausia, tai įrodo "Paris Saint Germain" rezultatai.

Po praėjusio sezono laimėjimo galima sakyti, kad Paryžiaus klubas yra per stiprus šiam čempionatui.

Prancūzijos lygoje - daug vienodo pajėgumo komandų, negalima sakyti, kad ji yra silpna. Tiesiog PSG išaugo "Ligue 1" marškinėlius ir jei reikėtų prognozuoti, sakyčiau, kad būtent ši ekipa turi šansų prasibrauti į Čempionų lygos pusfinalį.

Apie kitas komandas Paryžiaus klubo dominavimo fone sunku kažką pasakyti. Matome, kas darosi kasmet - vieną sezoną ekipa gali patekti į pirmąjį penketą, kitą - kovoti dėl išlikimo. Komandos lygios, bet jos - ne elitinio pajėgumo. Jei būtų kitaip, tada ir PSG rezultatai būtų kiti", - teigė N.Kesminas.


Spėk, kaip baigsis Čempionų lygos rungtynės tarp "Juventus" ir "Lyon"! Lažybų bendrovė "CBet" rungtynių favoritais laiko italus, o tu?

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos