N.Kovačius: "Jei tai buvo baudinys, tuomet mums reikia žaisti krepšinį, o ne futbolą!" (+ L.Scolari komentaras)

Vakar Brazilijoje įvyko pirmosios 2014 metų pasaulio čempionato rungtynės, kurios sukėlė didelį nepasitenkinimą Kroatijai, o Brazilijai - pergalingą vakarą.

Pasaulio čempionato starte brazilai rezultatu 3-1 įveikė Kroatiją, nors ši rungtynių pradžioje buvo įsiveržusi į priekį. Daug diskusijų sukėlė antrasis Brazilijos įvartis, kuomet Neymaras pasižymėjo nuo 11 metrų žymos po labai abejotino baudinio.

"Jei tai buvo baudinys, tuomet mums reikia žaisti krepšinį, o ne futbolą!", - po rungtynių pareiškė Kroatijos rinktinės treneris Niko Kovačius.

"Teisėjui turėtų būti gėda, nes jis švilpė tik į vieną pusę. Aš nekaltinu Fredo, tačiau kaltinu teisėją. Nepaisant to, didžiuojuosi savo komanda, kuri pademonstravo charakterį", - pridūrė strategas.

Tuo metu Brazilijos rinktinės treneris Luizas Felipe Scolari net neabejoja, kad baudinys buvo, nes Fredas buvo neleistinai sustabdytas.

"Mano nuomone, baudinys tikrai buvo. Tai yra dalykai, kuriuos žmonės supranta skirtingai. Šį epizodą peržiūrėjau 10 kartų ir visiškai sutinku su teisėjo sprendimu", - pareiškė brazilas.

Tai buvo pirmosios A grupės rungtynės, kuriose bent laikinai į pirmąją vietą pakilo Brazilija. Šiandien dėl taškų šioje grupėje taip pat kovos Meksikos ir Kamerūno rinktinės.