Nosis "Juventus" ir "Kapa" klubams nušluostę Rygos dešimtmečiai tapo čempionais

„Ateitis CUP 2015“ turnyre praėjusį savaitgalį varžėsi dešimtmečiai, kurių nugalėtojais tapo Rygos „Metta“ auklėtiniai iš Latvijos. Pergalę turnyre jiems lėmė laimėtos baudinių serijos tiek pusfinalyje, tiek finale. Antroje vietoje liko galingą žaidimą demonstravusi Helsinkio „Kapa“, o treti liko Turino „Juventus“ futbolininkai. Tai buvo pirmas kartas, kai „Senoji senjora“ iš Lietuvos išvyko be pagrindinės taurės.

„Aš nesu nusivylęs pralaimėjimu – aš esu nusivylęs tuo, kaip mes praleidome įvartį. O dėl baudinių serijos auklėtiniams pretenzijų neturiu. Aš toks treneris, kuris baudinių serijas pralaimi visada“, – savo komandos pasirodymą vertino „Juventus“ treneris Alessandro Calcia.

„Noriu pagirti jūsų turnyrą, nes mes čia gavome absoliučiai viską, ko reikia. Maistas puikus, žaidimo sąlygos puikios, senamiestis irgi paliko gerą įspūdį. Kelione į Lietuvą mes tikrai likome patenkinti“, – sakė treneris.

Geriausiai iš Lietuvos komandų pasirodė Baltijos futbolo akademijos auklėtiniai, kurie liko aštunti. Viena vieta žemiau liko Lietuvos čempionė Vilniaus futbolo mokykla.

„Galutinis rezultatas gal ir nelabai vykęs, tačiau mums pritrūko sėkmės. Mūsų grupė buvo labai lygi, kur vienas įvartis galėjo viską pakeisti. Tarkime, žaisdami su „Metta“, mes savo šansų turėjome tikrai nemažai. Vėliau jau aukštesnę vietą mums galėjo garantuoti varžovai, bet jie sužaidė mums netinkamu rezultatu. Norėjosi sužaisti su „Juventus“, bet apskritai vertinant, pasirodėme ne taip ir blogai“, – kalbėjo Vilniaus FM treneris, buvęs legendinio „Žalgirio“ futbolininkas Edvardas Malkevičius.

Jau šį savaitgalį laukia paskutinysis septintasis „Ateitis CUP“ savaitgalis, kuriame varžysis 2006, 2007, 2008 ir 2009 metų gimimo jaunieji futbolininkai.

ateitisfm.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos