„Nottingham Forest“ dramatiškai iškovojo pergalę namuose © Action Images via Reuters nuotr.

„Nottingham Forest“ futbolininkai namuose 2:1 nugalėjo „Sheffield United“ komandą.

Rungtynės šaltu dušu prasidėjo svečiams, kurie po grubios Maxo Lowe klaidos savoje aikštės pusėje jau trečiąją minutę praleido įvartį, kurį pelnė Taiwo Awoniyi.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu Šefildo ekipos žaidimu ir 48-ąją minutę nuostabų įvartį po standartinės situacijos pelnė Gustavas Hameris.

Tiesa, neužilgo „Forest“ puolėjas  Taiwo Awoniyi pelnė antrą įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

Lemtingą rungtynių įvartį 90-tąją minutę pelnė ką tik į aikštę žengęs Chrisas Woodas. Jis smūgiu galva nuginklavo priešininkų vartininką.