„Nottingham Forest“ po 23 metų pertraukos sugrįžo į „Premier“ lygą © JumpStory nuotr.

Dėl paskutinio kelialapio į aukščiausią Anglijos divizioną „Wembley“ stadione susigrūmė „Nottingham Forest“ ir „Huddersfield Town“ komandos. Po atkaklios kovos Notingamo ekipa rezultatu 1:0 palaužė savo oponentus ir po 23 metų pertraukos sugrįžo į „Premier“ lygą.

Rungtynių metu komandos žaidė atsargiai ir progų daug susikurta nebuvo. Įpusėjus pirmąjam kėliniui smūgiu galva pasižymėti galėjo „miškų“ saugas Ryanas Yatesas, tačiau jo smūgis skriejo šalia vartų.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 43 minutę. Po žemo Jameso Garnerio perdavimo į baudos aikštelę, „Huddersfield“ ekipos gynėjas nukreipė kamuolį į savus vartus ir nepaliko jokių šansų vartininkui Lee Nichollsui.

Antro kėlinio pirmoje pusėje „Huddersfield“ turėjo kontrolę savo rankose, tačiau atakas regzti buvo sunku. Įpusėjus antrąjai rungtynių daliai Notingamo ekipa pradėjo kurti pavojingesnes atakas, o ir viename momente, baudos aikštelėje parkritus Jackui Colbackui, į „Huddersfield“ ekipos vartus galėjo būti paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo.

Visgi, visų rungtynių metu „Huddersfield“ negalėjo sukrapštyti nė vieno smūgio į vartų plotą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Taigi, „Nottingham Forest“ prisijungia prie savo kelialapius į „Premier“ lygą anksčiau užsitikrinusių „Fulham“ ir „Bournemouth“ ekipų.