"Nürnberg" neįveikė lygos naujokų © Eurofootball.lt
Trečius metus iš eilės Bundesligoje rungtyniaujantis "Nürnberg" klubas nesugebėjo pasinaudoti proga pakilti į pirmąją poziciją ir sekmadienį vykusį mačą prieš lygos debiutantus "Cottbus" baigė lygiosiomis 1-1.

Pirmieji į priekį šiame mače išsiveržė svečiai, kai 10-ąją susitikimo minutę J.Mnari puikiu smūgiu maždaug iš 30 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą, nepalikdamas jokių vilčių "Cottbus" vartininkui Tomislavui Piplicai. Po įvarčio "Nürnberg" toliau turėjo iniciatyvą ir kūrė progas, o šeimininkų vartininkas nekartą turėjo gelbėti savo vartus.

Tačiau "Nürnberg" ekipai nepavyko išsivežti trijų taškų, kadangi iki mačo pabaigos likus žaisti mažiau negu dešimt minučių S.Baumgartas sugebėjo išlyginti rezultatą, žemu smūgiu iš penkių metrų nuginkluodamas svečių vartininką.

Kitoje vakaro dvikovoje susitiko į aukščiausiąją lygą sugrįžęs "Bochum" klubas ir "Arminia". Svečiai iš Bielefeldo įgijo persvarą sužaidus apie 11 minučių, o savo pirmąjį įvartį Bundesligoje smūgiu galva pelnė P.Gabrielis. Antrojo kėlinio pradžioje "Bochum" pavyko rezultatą išlyginti, kai po tikslios kombinacijos pasižymėjo F.Junioras.

Įmušę įvartį šeimininkai toliau spaudė varžovus ir 73-ąją minutę jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai – tolimu smūgiu iš 20 metrų pasižymėjo po keitimo pasirodęs I.Ilicevičius. Per likusį mačo laiką nė viena ekipa įmušti nesugebėjo ir pirmąją sezono pergalę iškovojo "Bochum".

Sekmadienio rezultatai

"%c00010" 2 - 1 "%c00210"
11' [0 - 1] Pert Gabriel
57' [1 - 1] Pareira Fabio Junior
73' [2 - 1] Ivo Ilicevic

"%c00309" 1 - 1 "%c00208"
10' [0 - 1] Jaouhar Mnari
83' [1 - 1] Steffen Baumgart