Nukeltose Vokietijos taurės rungtynėse „Bayern“ varžovams atseikėjo dviženklį įvarčių skaičių © imago images/Eibner

Šiandien buvo sužaistos paskutinės Vokietijos taurės, DFB Pokalio pirmojo etapo rungtynės, kurios buvo nukeltos daugiau nei dvi savaites.

Prieš daugiau nei dvi savaites turėjo susitikti „Bremer SV“ ir Miuncheno „Bayern“ ekipos, tačiau mačas buvo nukeltas, kadangi „bavarų“ varžovų stovykloje buvo užfiksuoti keli COVID-19 atvejai.

Tačiau šiandien rungtynės visgi buvo sužaistos ir jas net 12:0 svečiuose laimėjo Miuncheno „Bayern“ komandą. Per pirmajį kėlinį „bavarai“ pelnė 5 įvarčius, o antrajame pridėjo dar 7.

Negana to, 76-ąją minutę raudoną kortelę gavo „Bremer SV“ ekipos centro gynėjas Ugo Nobile už paskutinės vilties pražangą.

Šiose rungtynėse net prie septynių įvarčių prisidėjo Ericas Maximas Choupo-Motingas, kuris pelnė 4 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.