Nukraujavęs "Real" atsitiesė Valensijoje, "Sevilla" ir "Valencia" šventė sunkias pergales (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos dar penkios 27-ojo turo rungtynės.

Valensijoje savo žiūrovų palaikoma "Levante" susigrūmė su nukraujavusiu Madrido "Real" klubu. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai po dviejų nelaimėtų rungtynių iš eilės šventė pergalę rezultatu 1-3.

Į Valensiją "baltieji" atvyko be Karimo Benzema, Garetho Bale'o, Marcelo, Luka Modričiaus, Sergio Ramoso ir Dani Carvajalio. Vis dėlto po sunkių 90 minučių "Real" ekipai pavyko įrodyti savo pranašumą ir nestipriausios sudėties.

34-ąją minutę Cristiano Ronaldo svečius išvedė į priekį 11 metrų baudiniu, o po keturių minučių pranašumą padidino jaunasis "Real" talentas Borja Mayoralis, kuriam visgi nebuvo įskaitytas įvartis, nes kamuolys vartų tinkle atsidūrė nuo paties vartininko.

Vos po minutės "Levante" sugebėjo sugrąžinti intrigą, kai 39-ąją minutę pasižymėjo Deyversonas. Antrajame kėlinyje "Levante" daug progų pasižymėti neturėjo, o galutinį tašką šiame susitikime per pridėtą teisėjo laiką padėjo Isco.

"Real" su 57 taškai rikiuojasi trečioje pozicijoje, o "Levante" užima paskutinę vietą ir artėja link pasitraukimo iš "Primera" pirmenybių.

Kitose rungtynėse pergales šventė "Valencia", "Sevilla" ir Bilbao "Athletic" klubai, o "Villarreal" išvykoje prarado taškus prieš Vigo "Celta".

"Levante" 1 - 3 "Real Madrid"
34' [0 - 1] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
38' [0 - 2] D. Marino (į savus vartus)
39' [1 - 2] Deyverson
90' [1 - 3] Isco

"Athletic" 4 - 1 "Deportivo"

"Celta" 0 - 0 "Villarreal"

"Malaga" 1 - 2 "Valencia"

"Sevilla" 1 - 0 "Eibar"