Nunezo pilnas debiutas apkarto: išvarytas puolėjas neleido „Liverpool“ iškovoti pirmos sezono pergalės © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ namuose nesugebėjo iškovoti pirmosios sezono pergalės. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 1:1 sužaidė su „Crystal Palace“ futbolininkais.

Pirmąjame kėlinyje „Liverpool“ futbolininkai turėjo kontrolę savo rankose, tačiau 32 minutę „Crystal Palace“ pavaišino juos „šaltu dušu“. Po greitos kontraatakos pasižymėjo atakos smaigalyje atsidūręs Wilfriedas Zaha.

Pirmoji rungtynių pusė baigėsi minimalia Patricko Viera auklėtinių pergale. Antrojo kėlinio pradžia Mersisaido ekipos futbolininkams neatrodė itin pozityviai, o 57 minutę situaciją dar labiau sukomplikavo absurdiškas Darwino Nunezo poelgis. Puolėjas galva sudavė oponentui Joachimui Andersenui į veidą ir teisėjas akimirksniu urugvajiečiui parodė raudoną kortelę.

Visgi, Jurgeno Kloppo kariauna net ir būdama mažumoje kontroliavo žaidimą, o jau 61 minutę jiems pavyko išlyginti rezultatą. Fantastišku smūgiu iš toli pasižymėjo Luisas Diazas.

Likusioje rungtynių eigoje šeimininkai bandė rasti pergalingą įvartį, tačiau mačas baigėsi lygiosiomis.

„Liverpool“ ekipa naują „Premier“ lygos sezoną pradėjo dvejomis lygiosiomis ir šiuo metu lentelėje užima 12 vietą. Tuo tarpu, „Crystal Palace“ įsirašė pirmąjį tašką į savo sąskaitą ir tenkinasi 16 pozicija.