Nuostabiame Šiaurės Londono derbyje – rezultatyvios lygiosios © Reuters nuotr.

Šiaurės Londono derbis tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ eilinį sykį nenuvylė.

Dvi stipriausios šio sezono Londono komandos pasidalino po tašką – 2:2.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą savo rankose turėjo „Arsenal“ futbolininkai. 26-ąją minutę po rikošeto įvartį į savus vartus įsimušė Cristianas Romero.

Kėlinio gale atsigavimo ženklus pradėjo rodyti „Tottenham“, o netrukus Heung-min Sonas po Maddisono perdavimo lygino rezultatą.

Po pertraukos „pentinai“ nepamažino pavaros, tačiau nelaimėliu vėl tapo C. Romero. Centro gynėjas sužaidė baudos aikštelėje ranka, o paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Bukayo Saka.

„Arsenal“ šventimas neužsitęsė – po įvarčio iškart suklydo Jorginho, o Maddisono ir Sono duetas vėl buvo tikslus, šįkart 55-ąją rungtynių minutę – 2:2.

Per likusį rungtynių laiką abi komandos turėjo kelias progas, tačiau įvarčių nekrito. Verta paminėti tai, kad „pentinai“ neteko savo naujoko Brennano Johsono, kuris pajuto skausmus šlaunyje. Jamesas Maddisonas, tuo tarpu, nesėkmingai nusileido ant žemės bei susiėmė ant kelio, bet kelias minutes dar žaidė, todėl rimtos traumos, veikiausiai, nepatyrė.

Rungtynėse netrūko ir aistrų – buvo parodytos 7 geltonos kortelės, o kai kurie veiksmai buvo netoli ir griežtesnės baudos.

Po 6 turų savo sąskaitoje šios ekipos turi po 14 taškų.