Nuostabų įvartį pelnęs W. Zaha neišgelbėjo „Crystal Palace“ prieš „Chelsea“ © PA nuotr.

Antradienio vakarą prasidėjo pirmosios Anglijos „Premier“ lygos, 34-ojo turo rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Crystal Palace“ ekipų.

Įvarčių kupiname mače, „Chelsea“ tik po atkaklios kovos 3:2 Nugalėjo „Crystal Palace“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo greitu „Chelsea“” įvarčiu ir jau 6-ają minutę komandą į priekį išvedė prancūzas O. Giroud.

27-tą minutę rezultatą padvigubino C. Pulisicius.

„Crystal Palace“ ekipai motyvaciją sugražino 34-tą minutę nuostabų įvartį pelnęs jaunasis talentas W. Zaha.

Antrajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo aktyviai, o 71-ają minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė T. Abrahamas.

Iš kart po minutės rezultatą sušvelnino C. Benteke.

Po pergalės „Aristokratai“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą ir dviem taškais aplenkė „Leichester“ futbolininkus. Tiesa pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Watford“ 2:1 „Norwich“

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • cfc (IP: e3af0c19f)

Nors si sezona nera pas Chelsea nei vieno patikimo gynejo, bet Christensen tai lavonu lavonas, antra banke per ji isileidom, jai ne zouma ir trecia butu, nes tas plaukioja kazkur..

• 7
  • Gerard

Oi tas Chelsea, vėl vos neprisižaidė. Tai MC nukala, tai nuo WH gauna. Šiandien taip lengvai tvarkėsi, bet sugebėjo įtampos prisidaryti. Bet CL kitais metais dalyvaus matosi

• 3
  • Strielchius

Gal kas nors žino, kodėl CFC jau su 20/21 aprangom žaidžia?

• 1
  • Bluepower (IP: d82da8fa8)

Jei kovos iki galo tai turi buti gero rezultatai,klaidu buvo nemazai. Su pergale

• Tona (IP: f31a83dc8)

MU komandai ir EL uztektu,gaila kad mc uzbanino,taigi tas juos dar nebent isgelbes,del patekimo I CL,nors siaip mu zaidimas po karantino neblogas

• -7
  • Gerard

• 3
  • Congo DR is Europos zemyno (IP: 7f07ae115)
    Gerard

Nei chelsis,nei man utd kita sezona nedalyvaus ucl 20-21,greiciausiai,kad koks wolves,o tie liks uz borto del ucl patekimo,tad man utd ir chelsis jau gali pamirsti apie kito sezono dalyvavima ucl😀