Nuostabus P. Fodeno pasirodymas atvedė „Manchester City“ į pergalę prieš „Villą“ © AFP nuotr.

Philas Fodenas pelnė trečią savo karjeros „hat-tricką“.

Karjeros sezoną žaidžiančio anglo ekipa „Manchester City“ namuose 4:1 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus.

11-ąją minutę Rodri vedė „miestiečius“ į priekį, bet už 9 minučių rezultatą išlygino svečių puolėjas Jhonas Duranas.

Prieš pirmojo kėlinio galą krito pirmasis P. Fodeno įvartis – jis pasižymėjo tiksliu baudos smūgiu.

62-ąją minutę 23-ejų anglas pelnė savo antrą įvartį, o 69-ąją užbaigė savo „hat-tricką“.

80-ąją minutę Pepas Guardiola nusprendė suteikti poilsio P. Fodenui, kuris gavo gausias žiūrovų ovacijas.

Beje, šias rungtynes ant suolo praleido Kevinas De Bruyne su Erlingo Haalando. Jie buvo pataupyti ateinančiai svarbiai savaitei.

• Deividas Simonis

Na Foden tikrai ziba. Sveikinimai

• 4
  • Boblius

nu anglu rinktine siais metais turi nunest visus 5-0, bet su Southgate idomu ar iseis is grupes net 😀