Nutrauktas 11 metų dominavimas: Lėverkuzeno „Bayer“ – naujieji Vokietijos čempionai © AFP nuotr.

Vokietija turi naujus čempionus!

Lėverkuzeno „Bayer“ namuose, rezultatu 5:0, sutriuškino Brėmeno „Werder“ ir nutraukė „Bayern“ trukusį 11 metų dominavimą „Bundesligos“ čempionate.

Naujuosius čempionus 25-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Victoras Boniface‘as.

60-ąją minutę rezultatą padvigubino Granitas Xhaka.

68-ąją minutę rezultatą triuškinančiu pavertė Florianas Wirtzas. 83-ąją minutę F. Wirtzas pasižymėjo dubliu, o 90-ąją – „hat-tricku“.

Tai yra pirmasis čempionų titulas per visą Lėverkuzeno „Bayer“ klubo istoriją.

Likus penkiems turams iki čempionato pabaigos, bavarai nuo čempionų atsilieka 16 taškų.