Nutrūko "Milan" pergalių serija, "Juventus" išsigelbėjo namie (VISI VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės, abi kurios baigėsi vienodais rezultatais 1-1.

"Milan" nepasinaudojo proga atitrūkti nuo persekiotojų Italijos čempionate - šeštadienio mače Massimo Allegri auklėtiniai išvykoje sužaidė tik lygiosiomis su Genujos "Sampdoria".

Giampaolo Pazzini tikslus smūgis antrajame kėlinyje nutraukė penkių iš eilės Milano ekipos pergalių visuose turnyruose seriją.

Prieš pat pertrauką svečius į priekį išvedė brazilas Robinho, bet Pazzini po kampinio atstatė pusiausvyrą.

Visgi "Milan" kluptelėjimu nepasinaudojo Turino "Juventus" ekipa, namie tik vėlyvo įvarčio dėka išplėšusi tašką mače su "Fiorentina".

Jau pačioje dvikovos pradžioje Marco Motta įsimušė kamuolį į savus vartus, taip netyčia pasiųsdamas į nokdauną šeimininkus. Visgi vėliau "Juventus" turėjo ne vieną progą atstatyti pusiausvyrą, kol galiausiai tai padarė baudos smūgiu pasižymėjęs Simone Pepe.

"Fiorentina" dvikovą baigė mažumoje - iš aikštės už grubią pražangą prieš Milošą Krasičių buvo pašalintas tik po keitimo joje pasirodęs Felipe.

Genujos "Sampdoria" 1 - 1 "Milan"
43' [0 - 1] Robinho
59' [1 - 1] G.Pazzini

Turino "Juventus" 1 - 1 "Fiorentina"
4' [0 - 1] M.Motta (į savus vartus)
82' [1 - 1] S.Pepe

88' iš aikštės pašalintas Felipe ("Fiorentina")