Nyderlanduose - įspūdingas M. Odegaardo įvartis (VIDEO)

Nyderlanduose tobulėjantis Madrido "Real" deimantas Martinas Odegaardas vakar dar kartą priminė apie save.

Statistiškai ne itin sėkmingą sezoną turintis 19-metis saugas vakar rungtynėse prieš Amsterdamo "Ajax" pasiekė įspūdingą įvartį, tiesa, jis komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo - "Heerenveen" rezultatu 1-4 nusileido varžovams.

M. Odegaardo įvartis maždaug iš 30 metrų krito 32-ąją minutę. Po šio smūgio rezultatas tapo lygus, tačiau antrajame kėlinyje "Ajax" buvo visa galva pranašesni.

Apie norvegą šiuo metu rašoma kaip priblėsusį talentą, tačiau pagal kiek kitokius duomenis, įskaitant sukuriamas progas, atliekamų perdavimų tikslumą, kamuolio kontrolę, M. Odegaardas yra vienas geriausių Nyderlanduose.

M. Odegaardas po sezono paliks "Eredivisie" ir pradės pasiruošimą su Madrido "Real". Yra didelė tikimybė, kad saugas kitą sezoną bus pagrindinėje "baltųjų" komandoje.