Nyderlanduose nutrūko rekordinė PSV serija, „Ajax“ priartėjo prie pirmojo trejeto © IMAGO/Pro Shots nuotr.

17-os PSV pergalių serija baigėsi.

Peterio Boszo auklėtiniai svečiuose nesugebėjo įveikti „Utrecht“ ekipos – 1:1.

Prieš 35 metus PSV klubas pasiekė 17 pergalių iš eilės „Eredivisie“ pirmenybėse sezono pradžioje. Tai pakartojo dabartinė Eindhoveno klubo karta.

Kalbant apie pačias rungtynes, PSV į priekį įsiveržė 7-ąją minutę po Johano Bakayoko įvarčio. Po pertraukos Othmanas Boussaidas išlygino rezultatą ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Savaitės viduryje Nyderlandų taurėje laukia labai svarbus mūšis tarp „Feyenoord“ ir PSV. „Ajax“ šį turnyrą paliko labai gėdingai, po 2:3 pralaimėjimo prieš trečiojo diviziono „Hercules“ klubą, tad jame lieka pirmos keturios „Eredivisie“ ekipos.

Tiesa, šiame ture Amsterdamo klubas 4:1 palaužė „Waalwijk“ ir priartėjo prie pirmojo ketverto dėl AZ ir „Twente“ nesėkmių.

Du įvarčius „Ajax“ ekipai pelnė Brianas Brobbey, kuris pastaruoju metu yra siejamas su išvykimu į „Manchester United“.