Nykus „Premier“ lygos sugrįžimas – nesuveikusi technologija ir nulinės lygiosios © PA nuotr.

Po daugiau nei trijų mėnesių į Anglijos stadionus grįžo futbolas. Trečiadienį vakare buvo sužaistos pirmosios „Premier“ lygos rungtynės po koronaviruso pertraukos.

Dar iš anksčiau atidėtose rungtynėse „Aston Villa“ tuščiame stadione priėmė „Sheffield United“ futbolininkus.

Gana blanki akistata baigėsi ir be nugalėtojo, ir be įvarčių – 0:0.

Tiesa, jau pirmose rungtynėse buvo užfiksuotas vienas didžiausių nesusipratimų po to, kai futbole atsirado naujosios technologijos.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Sheffield United“ liko be įvarčio, nors „Aston Villa“ vartininkas akivaizdžiai su kamuoliu atsidūrė už vartų linijos. Teisėjas parodė, kad jo laikrodis, kuris yra pritaikytas „Goal Line“ technologijai, neparodė, jog kamuolys kirto vartų liniją, todėl rezultatas liko 0:0.

VAR kambaryje budėję arbitrai taip pat nereagavo į situaciją ir „Premier“ lygai liko tik pripažinti savo grubią klaidą.

„Sheffield“ po lygiųjų kilstelėjo į šeštąją poziciją. „Aston Villa“ lieka priešpaskutinėje vietoje.