O. Dembele "bomba" atnešė "Barcelona" komandai Supertaurės trofėjų (VIDEO)

23 valandą Lietuvos laiku Maroke įvyko 2018 metų Ispanijos Supertaurės akistata.

Dėl pirmojo sezono trofėjaus susikovė du praėjusio sezono Karaliaus taurės finalininkai - "Barcelona" ir "Sevilla". Po permainingos kovos ir Ousmane Dembele šedevro Supertaurės nugalėtojų vardą susigrąžino Ernesto Valverde auklėtiniai.

Nuo pat rungtynių pradžios jautėsi, kad vietiniai marokiečiai turi aiškų savo favoritą - stadione girdėjosi "Barcos" vardas, todėl katalonai jautėsi žaisdami lyg namuose.

Visgi tai rungtynių pradžioje "Barcai" jėgų neatnešė - jau 9-ąją minutę "Sevilla" netikėtai įsiveržė į priekį, kai po puikaus Luiso Murielio perdavimo Pablo Sarabia pasiutė kamuolį į varžovų varus.

Po praleisto įvarčio katalonai bandė sugrįžti į rungtynes ir iškart užspaudė varžovus. Išlyginamasis įvartis krito kėlinio pabaigoje - po Lionelio Messi baudos smūgio kamuolys pataikė į virpstą, tada atšoko prie Gerardo Pique kojų ir šis tiksliu smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Antrajame kėlinyje "Barca" dominavo, tačiau "Sevilla" lengvos kovos nedavė. Kone visą rungtynių laiką buvo itin aukštas žaidimo tempas ir futbolininkai atidavė daug jėgų.

78-ąją minutę Tanžero miesto stadionas pasinėrė į euforiją - Ousmane Dembele paleido tikrą "bombą" į "Sevilla" vartus iš maždaug 25 metrų. Iki to momento kone viską traukęs andalūzų vartininkas buvo bejėgis prie prancūzo smūgį.

"Sevilla" pačioje susitikimo pabaigoje galėjo išplėšti pratęsimą, kai Marcas-Andre ter Stegenas, nors ir itin abejotinai, bet užsidirbo 11 metrų baudinį prie savo vartų. Lemiamo smūgio realizuoti stojęs Wissamas Ben Yedderis nuliūdino "Sevilla" sirgalius - jos smūgis buvo itin silpnas ir Ter Stegenas ištaisė savo klaidą.

"Barcelona" pasiekė pergalę rezultatu 2:1 ir po dviejų metų pertraukos susigrąžino šį trofėjų į savo rankas.

"Barcelona" 2 - 1 "Sevilla"
9' [0 - 1] P. Sarabia
42' [1 - 1] G. Pique
79' [2 - 1] O. Dembele
90+1' W. Ben Yedder ("Sevilla") nerealizavo 11 m. baudinio

Startinės sudėtys:

"Sevilla": Vaclík, Mercado, Sergi Gómez, Kjaer, Escudero; Roque Mesa, Banega, Franco Vázquez, Jesús Navas, Sarabia, Muriel.

"Barcelona": Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba; Rafinha, Busquets, Arthur; Dembélé, Messi, Luis Suárez.