O. G. Solskjaeras apie R. Varane'o transferą: „Esu labai laimingas“ © Action Images via Reuters nuotr.

Neseniai „Manchester United“ dar kartą šią vasarą susprogdino transferų langą, įsigydami pasaulio čempioną bei daugkartinį UEFA Čempionų Lygos laimėtoją Raphaelį Varane'ą. 

Mančesterio klubo treneris taip pat liko labai patenkintas šituo transferu ir teigė: „Esu labai laimingas, jog pavyko mums susitari su Madrido „Real“. Raphaelis yra nugalėtojas. Jau Seras Alexas Fergusonas buvo arti to, jog jį įsigytų. Su juo mes turėsime daug būdų, kaip žaisti. 

Dabar klubas dirba ant to, kad greičiau surastų tinkamą išeitį, kaip viską sutvarkyt. Aišku, reikia vizą sutvarkyt keliaujant į Angliją, žinant Brexitą ir karantino taisykles. Viską reikia padaryti kuo greičiau, bet pagal taisykles“, – kalbėjo O. Gunnaras Solskjaeras paklaustas, kada R. Varane'as galėtų atvykt.

Kalbant apie „Manchester United“, tai spaudoje Paulis Pogba vis dar yra siejamas su išvykimu, kadangi jo kontrakte liko vos 1 metai. „Raudoniesiems velniams“ prancūzą reikėtų pakeisti, tad realu, jog R. Varane'o nebuvo paskutinis rimtas transferas šiame perėjimų lange iš „Man Utd“ pusės.